Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

 

Veiling vanaf vrijdag 13 januari 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1630 Resultaten
Verkocht
Cheng Lung vaas, gemerkt
6034
Cheng Lung vaas, gemerkt

Resultaat:

18.500 EUR

Verkocht
Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes
64
Zeer groot zilv. bestek in 3 houten cassettes

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars
1027
Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Pendule 3 gaats
3513
Pendule 3 gaats

Resultaat:

2.700 EUR

Verkocht
Kolompendule onder glas ca. 1800
3500
Kolompendule onder glas ca. 1800

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Fam Rose tegel
6199
Fam Rose tegel

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Kunst kabinet
4000
Kunst kabinet

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Franje"
6000
RAM Colenbrander vaas, "Franje"

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Schilderij Klaas Bernink
1006
Schilderij Klaas Bernink

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Wortelnoten kabinet
4005
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Schilderijklok
3514
Schilderijklok

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Kleine pendule
3555
Kleine pendule

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Italiaanse Renaissance kist
4004
Italiaanse Renaissance kist

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kabinet
4017
Mahoniehouten kabinet

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Toren uurwerk
3580
Toren uurwerk

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
5-Delig Chinees porseleinen kaststel
6018
5-Delig Chinees porseleinen kaststel

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Barok ladencommode
4007
Barok ladencommode

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"
6001
Set RAM Colenbrander vazen, "Franje"

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
RAM vaasje, "Sierlijk"
6003
RAM vaasje, "Sierlijk"

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinvitrine
4001
Wortelnoten porseleinvitrine

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Groot zilveren servies
39
Groot zilveren servies

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Witgouden oorhangers saffier en diamant
54
Witgouden oorhangers saffier en diamant

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek, puntfilet
439
Groot zilveren bestek, puntfilet

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Else Berg
1017
Else Berg

Resultaat:

1.200 EUR