Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Servies, Nymphenburg
Resultaat: 950 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G

Rietveld bureau
Resultaat: 900 EUR

Multiplex bureau model Rietveld voor "Binnenhuis Architecten De Ploeg Leiden" (plaquette) 75x120x70cm. Cond.: G

Trekpotje, blauw/groen
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e eeuws met Amsterdams bont decor, in goede originele staat 14x17,5x10ø

Eiken kabinet
Resultaat: 800 EUR

Mooi 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met snijwerk, platte zuilen, messing capitellen en verguld beslag. Geheel staand op klauwpoten in goede staat 234x170x60cm.

6 Bronzen bedels, monnik
Resultaat: 800 EUR

Zes oude antieke Chinese bronzen monnik figuren, in goede staat 13-19cm.

Louis Seize pendule
Resultaat: 760 EUR

Eerste periode Louis Seize pendule omstreeks 1780, zwart marmer met vuurverguld brons, in goede originele staat(wijzerplaat beschadigd bij sleutelgat, wijzers later) 25x10x44 cm Cond:R/G

Armband GG stenen
Resultaat: 750 EUR

Bijzonder fraaie armband GG 585/000 met veel edelstenen. Brede armband met 7 langwerpige schakels volledige bezet met diverse edelstenen in diverse slijpvormen, o.a. geel en blauw topaas, granaat, ame...

Hengselmand, parelrand
Resultaat: 750 EUR

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken.

W. van Nieuwenhoven
Resultaat: 750 EUR

Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G

Jugendstil staande klok
Resultaat: 750 EUR

Zeldzame antieke notenhouten Jugendstil klok, Duitsland omstreeks 1900 met floraal snijwerk, recentelijk proffessioneel gerestaureerd , met messing en origineel uurwerk. 213cm Cond:ZG

Eiken kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met snijwerk, verguld bronzen beslag en staand op klauwpoten in zeer goede originele staat. 234x180x85cm.

Barock vitrinekast 1960
Resultaat: 700 EUR

Grote Italiaanse Barock vitrinekast, 2e helft 20e eeuw, notenhout met florale intarsia en snijwerk, 8- deurs. Kast verkeerd in een prachtige toestand. 245x54x232cm Cond:G

Oorknoppen, opaal/parel
Resultaat: 650 EUR

Bijzondere oorknoppen RG 585/000 met blauw opaal en parel. Brisures met ovale opalen met getorste rand met daarboven een klein pareltje. ca. 4.2 gr. Grootte 24x12 mm.

Ring GG briljant
Resultaat: 650 EUR

Solitairring GG 585/000 met één briljant. Strakke brede solitairring, 6 mm, met één briljant, ca. 1.00 crt P-W, met duidelijke glinsen. ca. 8.15 gr. ø 56

Nicolaas Bastert
Resultaat: 650 EUR

Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.

Kabinet
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...

Schilderij, de Jongere
Resultaat: 625 EUR

M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G

Meissen servies
Resultaat: 600 EUR

Duits 18e eeuws Meissen porseleinen servies (1774 - 1813 Marcolinizeit) met decor van goud en flora, bevat o.a: 1x theebus met zilveren dop (goed), 1x diepe kom (goed), 1x koffiekan (tuit, pot en deks...

Schilderij, 17e-18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm

Schilderij, J.G. van Luppen
Resultaat: 550 EUR

J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 550 EUR

Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht te Zandvoort 40x60cm. Cond.: G

Groot porseleinen stuk
Resultaat: 550 EUR

Grote oud Duitse Volkstedt Rudolstadt porseleinen figurengroep 20e eeuw, demontabel, wit, met honderden roze bloemen (minimale chip mogelijk) 44x48x28cm Cond:G

Kop & Schotels, Kang Xi
Resultaat: 550 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G