Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Rose vaas
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met zeer gedetailleerde decor van flora en vogels (gemerkt) 36xø21cm. Cond.: G

Engelse tafelklok
Resultaat: 1.350 EUR

Grote Engelse tafelklok ca. 1850 met zwaar gegraveerd uurwerk en signatuur "George Danton London". maanstand. dagaanduiding (in Hollands) en datumaanduiding. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en b...

Ring WG smaragd briljant
Resultaat: 1.300 EUR

Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56

Beeldenkastje
Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance 2-deurs beeldenkast met gestoken bijbelse voorstellingen, cherubijnkoppen, leeuwen met wapenschilden etc. ca. 1880. In zeer goede staat 188x80x57c...

Kabinet
Resultaat: 1.150 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet ca. 1780 (hekjeskabinet) met halve zuilen, messing vergulde kapitellen en origineel ringbeslag. Geen beschadigingen, in zeer goede staat 220x160x55cm.

Buizer
Resultaat: 1.100 EUR

J. Buizer ( Jan Buizer 1873 - 1944), olieverf op linnen, Hollands landschap met sloot, boerenhoeve, boer en koeien bij avond (melktijd), groot werk 125x167cm. Cond.: G

Antieke kroonluchter
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke bronzen bewerkte zak-kroonluchter. Recentelijk vakkundig gerestaureerd, met messing fittingen etc. in zeer goede staat . H. 95x ø60cm.

Kussenkast
Resultaat: 1.100 EUR

Vroeg 18e eeuwse eikenhouten met pallisander renaissance kussenkast. Mooi binnenwerk met uitgesneden deurtjes en geheime lade achter de schuif en 3 lades achter de deuren. Mooie uitvoering met diverse...

Jugendstil coulissentafel
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame zeer grote Jugendstil coulissentafel met 4 extra mahoniehout fineer tussenbladen van 85cm. per stuk. Vijf zuilen met messing ringen in goede staat 80x127x187cm. (uitgeklapt: 500cm.)

2 Sets met gouden munten
Resultaat: 1.075 EUR

Twee boxsets met 60 gouden (999/000) munten uit de serie "Kleinste goudmunten v/d wereld", totaalgewicht munten ca. 43,8gr. Allen in zeer goede staat.

7 Gouden 10 gulden munten
Resultaat: 1.060 EUR

Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+

5 Kopjes, 18e-19e eeuw
Resultaat: 1.050 EUR

Vijf Chinees porseleinen kopjes 18-19e eeuw: 3x capucijner met floraal decor, teksten en stempels (2x) 7,8-ø9cm. (1 capucijner met lichte randschade) Cond.: G

Engelse staande klok
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met maanstand, seconden- en dagaanduiding. Gesigneerd Bancroft Scarbro met 8-daags uurwerk in goede staat 235cm.

Rode vaas, gemerkt
Resultaat: 1.000 EUR

Grote gesigneerde Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met landschappen, medaillons en gouddecor in goede staat 47cm.

Fam Rose vaas, draken
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen maanvaas 19e eeuw met decor van goud en draken. Zeer gedetailleerde voorstelling en gesigneerd 16,5x12x6cm. Cond.: G

Bronzen boedha op tijger
Resultaat: 925 EUR

Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.

Gouden naaiset
Resultaat: 900 EUR

Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...

Geldkist, 17e eeuw
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame 17e eeuwse scheepskist (soldijkist) van eikenhout ,rondom beslagen met smeedijzer, met origineel slot en sleutel (beschildering later) 40x59x35cm. Cond.: G

Penselenpot, vissen
Resultaat: 900 EUR

Oude Chinese porseleinen Familie Verte penselenpot ca. 1920 met rondom decor van zwemmende vissen 14xø13,3cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 863 EUR

Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G

Constant Artz
Resultaat: 850 EUR

Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 24x18cm. Cond.: G

Achterglas beschildering
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 19e eeuwse achterglas-schildering, voorstellend Leda en de zwaan. Hoogwaardige kwaliteit, stukje glas van ca. 1 cm. bij hoek afgebroken, 45x35cm. Cond.: G

Chicken cup
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse chicken cup, Familie Roze met 2 kippen (geel en floraal decor) 3,5xø6,6cm.

Bestek cassette, zilver
Resultaat: 800 EUR

Zilveren bestek-cassette 835/000, model puntfilet met: 6-persoons tafel- en dessertcouverts, slacouvert, soeplepel, aardappel-lepel, 2 groentelepels, sauslepel, vleesvork en jamlepel, MT: Zilverfabrie...