Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Russisch zilveren flacon
Startprijs 200 EUR

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U

Granaathanger GG
Startprijs 70 EUR

Hanger GG 585/000 met granaat. Ovale hanger met granaat, 10x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en daaromheen een geschulpte rand. Grootte 17 x 22 mm. ca 3.9 gr

Ring granaat GG
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Ring met aan de bovenzijde een langwerpig versierde rand met daarin een lang ovaal geslepen granaat, 7x13.3 mm. ca 3.5 gr ø 56

Ring GG granaat
Startprijs 140 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Ring met ovale granaat gezet in een geschulpte rand. Grootte 15x20 mm. ca 5.1 gr ø 51

Brisures GG Granaat
Startprijs 165 EUR

Oorhangers GG met granaat en diamant. Brisures, rozetmodel met aan de voorzijde een ovale Granaat, totaal ca 0.80 crt met een rand met diamanten, totaal ca 0.13 crt. Grootte rozet 9.3x7.4 mm. ca 2.9 g...

Collier parel en granaat 4 rij
Startprijs 500 EUR

Collier parel met granaat met groot GG slot met granaat. Collier 4 rijen granaat, 3.5 mm, zoetwaterparel, 7 mm, om en om bevestigd aan een mooie ronde GG sluiting , ø 27.2 mm, met filigrain bewerkin...

Armband parel 3 rij
Startprijs 210 EUR

Armband 3 rij zoetwaterparel met GG sluiting met Granaat. Armband met fijne zoetwaterparels, ø 5.4 mm, 3 rijen bevestigd aan mooie bewerkte GG eindstukken. De sluiting is rond met in het midden een gr...

Armband granaat 3 rij
Startprijs 290 EUR

Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...

Ring GG granaat
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met grote ovale granaat met daaromheen een rand met 16 granaten in gladomzetting gezet. Grootte bovenzijde ring 21.5x26.5 mm. ø 60 mm ca 9.0 gr

Granaat collier 5 rij
Startprijs 550 EUR

Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...

Broche granaat
Startprijs 270 EUR

Broche GG 585/000 19e eeuw met granaat. Ronde broche , ø 34 mm, met in het midden een gefacetteerde granaat, ø 12 mm, met daaromheen een bewerking met filigrain, knoppen en schildjes. ca 8.7 gr

Gouden ring
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met ovale bloedkoraal. Ring met aan de bovenzijde een bewerkte ovale rand waarin een bloedkoraal zit. Grootte ring 20x10 mm. ø 57 .ca 2.55 gr

Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startprijs 100 EUR

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

Kristallen kaastolp
Resultaat: 80 EUR

Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver...

Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Melkglazen dekselschaal
Resultaat: 135 EUR

Ovale opaline dekselschaal met Hollands zilveren rand en dekselgreep in de vorm van een peretak, 835/000 2e helft 1800, MT: Baksteen/Middendorp Rotterdam 11,5x8,5x11,5cm. Cond.: U

Zilveren bierpul
Startprijs 120 EUR

Antieke zilveren (835/000) bierpul met handgreep, fraai gegraveerd spiegelmonogram en florale graveringen (vlinders en insecten). Londen anno 1873.

Langwerpige doos
Resultaat: 180 EUR

Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...

Chatule
Resultaat: 1.300 EUR

Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U

Zilveren mosterdpotje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren mosterdpotje (vat op wielen) met glazen inzetbakje 925/000, zilvergewicht ca. 35gr. Cond.: U

Gouden ring
Resultaat: 110 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met aan de bovenzijde een ovale bloedkoraal gezet in een gestanste rand.MT.: Gebr.van Giels, Bergen op Zoom, ca. 1980, ca 2.1 gr ø 57

Zilv. lepel + fotolijstje
Startprijs 25 EUR

Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U

Hanger Granaat GG
Startprijs 90 EUR

Hanger, GG 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gr

4 Suikerscheppen
Startprijs 50 EUR

Kavel van 4 zilveren suikerscheppen: 2x roosmotief en 2x molenmotief, 835/000, ca. 58gr. L.: 12cm. Cond.: U