Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hoeden kapstok
Resultaat: 15 EUR

Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G

Joodse kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.

Diverse munten
Resultaat: 15 EUR

Kavel diverse oude geldstukken 20e eeuw o.a: Duitsland, Nederland, DDR, Engeland etc. Cond.: G

Album België
Resultaat: 15 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 800 zegels, gestempeld 30,5x23x2cm. Cond.: R-G

Album Joegoslavië / Albanië
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.

Zaanse klok
Resultaat: 15 EUR

Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R

Art Deco beeld, meisje
Resultaat: 15 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

Glazen karaf
Resultaat: 15 EUR

Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.

Divers glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...

2 Groene schalen
Resultaat: 15 EUR

Twee grote mintgroene schalen ca. 1930 van keramiek: 1x opengewerkte schaal 831 Zenith Gouda, 1x Royal Goedewaagen potterie Gouda ø30-ø30,5cm.

Delftse snavelkan
Resultaat: 15 EUR

Grote oude Delfts keramieken schenkkan met tinnen deksel en floraal decor. 20e eeuw 36xø18cm. Cond.: G

2 Borden
Resultaat: 15 EUR

Twee imari porseleinen schotels 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-30cm.

2 Borden, Regout
Resultaat: 15 EUR

Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie Hollandse Delftse blauwe borden ca. 1920; 1x groot bord "Porseleyne Fles" ø22,5cm. en 2x kleiner bord met floraal decor "Porseleyne Fles" ø36cm. Cond.: G

4 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Hollands aardewerk; 1x kastkom Societe ceramique Maastricht, decor Canton, 1x Gouda Plateel schenkkannetje, decor Regina Irene (floraal decor), 2x kop&schotels P. Regout & Co Maastri...

Ongesigneerd landschap met kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, landschap met kerktoren

Diverse miniaturen, tin
Resultaat: 10 EUR

-Kavel diverse oude tinnen miniaturen uit een verzameling in goede staat 2,5-7cm.

Album Verenigde Naties
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.

Album Tsjechoslowakije
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.