AFHALEN ALLEEN OP AFSPRAAK! After-Sales / Naverkoop Januariveiling 2021

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
35 Resultaten
Bronzen figuur, E. Picault
5000
Bronzen figuur, E. Picault
Startprijs 2.250 EUR
Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche
5002
Startprijs 1.250 EUR
Bronzen beeld
5006
Bronzen beeld
Startprijs 375 EUR
Antiek snijwerk, 1930
5008
Antiek snijwerk, 1930
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus
5009
Startprijs 650 EUR
Bronzen figuur met ivoor
5010
Bronzen figuur met ivoor
Startprijs 950 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900
5012
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 120 EUR
Dames buste, 1900
5013
Dames buste, 1900
Startprijs 120 EUR
Bronzen teckel
5014
Bronzen teckel
Startprijs 450 EUR
Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920
5015
Startprijs 600 EUR
Bronzen figuur, L. Riche
5016
Bronzen figuur, L. Riche
Startprijs 1.200 EUR
Bronzen beeld, Marianne Houtkamp
5017
Startprijs 500 EUR
Bronzen kinderportret
5018
Bronzen kinderportret
Startprijs 200 EUR
Antieke Venus van Milo
5019
Antieke Venus van Milo
Startprijs 200 EUR
Houtgesneden beer op rotsblok
5021
Houtgesneden beer op rotsblok
Startprijs 120 EUR
Bronzen figuur van A. de Wever, Smid
5034
Startprijs 700 EUR
Twee ovale plaquettes met portretten
5042
Startprijs 150 EUR
Twee 19e eeuwse borstbeelden
5049
Twee 19e eeuwse borstbeelden
Startprijs 50 EUR
Coromandelhouten tijger
5054
Coromandelhouten tijger
Startprijs 80 EUR
Fazant op marmeren basement
5055
Fazant op marmeren basement
Startprijs 90 EUR
Gesneden Heilig figuur
5056
Gesneden Heilig figuur
Startprijs 100 EUR
Chinees bronzen beeld
5061
Chinees bronzen beeld
Startprijs 290 EUR
Bronzen figuur, Paard
5067
Bronzen figuur, Paard
Startprijs 60 EUR
Vergulde bronzen bok, 1910
5069
Vergulde bronzen bok, 1910
Startprijs 120 EUR