Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
144 Resultaten
Kavel: 1000

Hendrik Savrij, Hollands landschap

Startprijs 1.200 EUR

Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Startprijs 2.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Louis Heymans, Gezicht op Overschie

Startprijs 600 EUR

Louis Heymans. 1890 - 1977. Gezicht op Overschie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 95 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen

Startprijs 450 EUR

Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Delftse vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi

Startprijs 300 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad

Startprijs 300 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

H. Paradies, Waalhaven

Startprijs 1.250 EUR

H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

A.J. de Zwart, Landschap met boerderij

Startprijs 400 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Meinte Walta , Zondvloed

Startprijs 450 EUR

Meinte Walta (1920-2002). Schilder uit Friesland. Titel: Zondvloed met verso Friese spreuken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

M.J. de Jongere, Hotel Amerika

Startprijs 1.500 EUR

M. de Jongere, 1912-1978. Rotterdams havengezicht met hotel Amerika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

W.A. Knip, Frans havengezicht

Startprijs 500 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Evert Moll, Havengezicht

Startprijs 1.500 EUR

Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

17e Eeuws paneel portret

Startprijs 1.800 EUR

Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband in schilderij. Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.


Kavel: 1023

J. van Velzen, Romantisch landschap

Startprijs 1.900 EUR

J. van Velzen. eind 20 Eeuw. Romantisch landschap. In de stijl van B.C. Koekkoek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot

Startprijs 1.100 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

A.J. Zwart, Landschap met ven

Startprijs 200 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

H. Paradies, Haven Pernis

Startprijs 1.250 EUR

Herman P.A. Paradies, 1950, 1883-1966. Haven Pernis met vele schepen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1039

A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water

Startprijs 250 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenhuis aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1040

W. Paerels, Vissersboten in baai

Startprijs 200 EUR

Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin

Startprijs 300 EUR

Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

W.A. Knip, Herderin met schapen

Startprijs 150 EUR

W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Onduid. gesig., Arabisch tafereel

Startprijs 900 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.


Kavel: 1045

C. Artz, Wintergezicht

Startprijs 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan

Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.