Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
144 Resultaten
Hendrik Savrij, Hollands landschap
1000
Hendrik Savrij, Hollands landschap
Startprijs 1.200 EUR
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
1002
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 2.000 EUR
Louis Heymans, Gezicht op Overschie
1003
Louis Heymans, Gezicht op Overschie
Startprijs 600 EUR
A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen
1009
A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen
Startprijs 450 EUR
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
1011
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 300 EUR
C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
1012
C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startprijs 300 EUR
H. Paradies, Waalhaven
1013
H. Paradies, Waalhaven
Startprijs 1.250 EUR
A.J. de Zwart, Landschap met boerderij
1017
A.J. de Zwart, Landschap met boerderij
Startprijs 400 EUR
Meinte Walta , Zondvloed
1018
Meinte Walta , Zondvloed
Startprijs 450 EUR
M.J. de Jongere, Hotel Amerika
1019
M.J. de Jongere, Hotel Amerika
Startprijs 1.500 EUR
W.A. Knip, Frans havengezicht
1020
W.A. Knip, Frans havengezicht
Startprijs 500 EUR
Evert Moll, Havengezicht
1021
Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
17e Eeuws paneel portret
1022
17e Eeuws paneel portret
Startprijs 1.800 EUR
J. van Velzen, Romantisch landschap
1023
J. van Velzen, Romantisch landschap
Startprijs 1.900 EUR
Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
1027
Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 1.100 EUR
A.J. Zwart, Landschap met ven
1037
A.J. Zwart, Landschap met ven
Startprijs 200 EUR
H. Paradies, Haven Pernis
1038
H. Paradies, Haven Pernis
Startprijs 1.250 EUR
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
1039
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Startprijs 250 EUR
W. Paerels, Vissersboten in baai
1040
W. Paerels, Vissersboten in baai
Startprijs 200 EUR
Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
1041
Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Startprijs 300 EUR
W.A. Knip, Herderin met schapen
1042
W.A. Knip, Herderin met schapen
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Arabisch tafereel
1043
Onduid. gesig., Arabisch tafereel
Startprijs 900 EUR
C. Artz, Wintergezicht
1045
C. Artz, Wintergezicht
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
1048
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 850 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin
1052
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR
W.A. Knip, Havengezicht
1053
W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 675 EUR
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
1056
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startprijs 280 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
1060
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR
L. de Jong, Schip bij avond
1062
L. de Jong, Schip bij avond
Startprijs 350 EUR
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
1064
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
1065
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startprijs 250 EUR
Wassily Kandinsky wandkleed
1067
Wassily Kandinsky wandkleed
Startprijs 380 EUR
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
1074
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR
Pieter Scheen Lexicon
1075
Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 150 EUR
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
1078
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
Startprijs 600 EUR
2x A. Glansdorp, 2x Potret
1079
2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
1080
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
Startprijs 300 EUR
E. Ebers, Baai met figuren
1084
E. Ebers, Baai met figuren
Startprijs 400 EUR
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
1097
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
W. Asten stadsgezicht in de winter.
1105
W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Rivièra
1109
Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
1111
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR
3x Oude Duitse filmaffiches
1114
3x Oude Duitse filmaffiches
Startprijs 150 EUR
E. van Rensburg, Man met schildersezel
1118
E. van Rensburg, Man met schildersezel
Startprijs 180 EUR
Keller? Twee jockeys in volle draf
1137
Keller? Twee jockeys in volle draf
Startprijs 100 EUR
Hans Quast, Vier-master op volle zee
1138
Hans Quast, Vier-master op volle zee
Startprijs 150 EUR
Carl Cohnen, Mediterraans dorp
1139
Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR