Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
144 Resultaten
Jan Mankes, Melkende boerin
1052
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR
W.A. Knip, Havengezicht
1053
W.A. Knip, Havengezicht
Startprijs 675 EUR
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
1056
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startprijs 280 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
1060
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR
L. de Jong, Schip bij avond
1062
L. de Jong, Schip bij avond
Startprijs 350 EUR
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
1064
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
1065
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startprijs 250 EUR
Wassily Kandinsky wandkleed
1067
Wassily Kandinsky wandkleed
Startprijs 380 EUR
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
1074
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR
Pieter Scheen Lexicon
1075
Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 150 EUR
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
1078
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
Startprijs 600 EUR
2x A. Glansdorp, 2x Potret
1079
2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startprijs 200 EUR
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
1080
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
Startprijs 300 EUR
E. Ebers, Baai met figuren
1084
E. Ebers, Baai met figuren
Startprijs 400 EUR
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
1097
Onduid. gesign., Vrouwelijk naakt
Startprijs 200 EUR
W. Asten stadsgezicht in de winter.
1105
W. Asten stadsgezicht in de winter.
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Rivièra
1109
Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
1111
Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR
3x Oude Duitse filmaffiches
1114
3x Oude Duitse filmaffiches
Startprijs 150 EUR
E. van Rensburg, Man met schildersezel
1118
E. van Rensburg, Man met schildersezel
Startprijs 180 EUR
Keller? Twee jockeys in volle draf
1137
Keller? Twee jockeys in volle draf
Startprijs 100 EUR
Hans Quast, Vier-master op volle zee
1138
Hans Quast, Vier-master op volle zee
Startprijs 150 EUR
Carl Cohnen, Mediterraans dorp
1139
Carl Cohnen, Mediterraans dorp
Startprijs 150 EUR