Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
144 Resultaten
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
1279
Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 25 EUR
Schiemann, Landschap Lazorotte
1289
Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 25 EUR
Onduid.gesign., Abstract landschap
1296
Onduid.gesign., Abstract landschap
Startprijs 30 EUR
Monogram, Bloemstilleven
1142
Monogram, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
J. Le Blanc, Boerderij met figuren
1301
J. Le Blanc, Boerderij met figuren
Startprijs 40 EUR
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien.
1317
J.H. Bokhorst, Landschap met koeien.
Startprijs 40 EUR
Monogram W.B., Boerderij te Enter
1318
Monogram W.B., Boerderij te Enter
Startprijs 40 EUR
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
1074
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startprijs 50 EUR
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR
J. Kielstra, Drentse boerderij
1233
J. Kielstra, Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
1345
L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 50 EUR
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
1229
17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Startprijs 60 EUR
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
1236
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
1248
Onduid. gesign., Panoramisch wintergezicht
Startprijs 60 EUR
Frans Mandos, Bloemen in tuin
1250
Frans Mandos, Bloemen in tuin
Startprijs 60 EUR
J.P. Verschuur, Duits landschap
1313
J.P. Verschuur, Duits landschap
Startprijs 60 EUR
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
1325
Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Startprijs 60 EUR
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
1327
J.H. Delzenne, Dorpsgezicht Rhenen
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
1060
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startprijs 70 EUR
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
1361
M.C. Eis/M. Geis ?, Italiaanse landwerker/Italiaanse vrouw
Startprijs 70 EUR
Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur
1258
Tjeerd Bottema, Man bij haardvuur
Startprijs 75 EUR
D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen
1210
D. Monies, Terugkerende Franse infanteristen
Startprijs 80 EUR
J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie
1222
J.J.M. Dohmen, Abstracte compostie
Startprijs 80 EUR
F. Hoos, Stadsgracht met brug
1234
F. Hoos, Stadsgracht met brug
Startprijs 80 EUR