Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinees rol-schilderij, 145 x 51 cm.
Startprijs 70 EUR

Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.

2x Tibet
Startprijs 70 EUR

2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.

Chinees beeld van hout
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

3x Chinees aquarel
Startprijs 80 EUR

Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.

Vergulde bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese vergulde bronzen boeddha in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Tibetaanse tangka met boeddhistische figuren. Op zijde, met goudstiksel. Afmeting: H 123 x B 81 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka in lijst
Startprijs 80 EUR

Oude Tibetaanse tangka in lijst, met diverse boeddha figuren. Kleur: rood/goud/zwart. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.

Japans lakwerk paneel Ø 35 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Tibetaans reliëf
Startprijs 60 EUR

Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.

Verguld beeld (oosters)
Startprijs 300 EUR

Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

3 Delen Aziatisch zilver
Startprijs 150 EUR

Drie delen Aziatica, plated, een bokaal op een bewerkte voet en een ronde cup met opgesoldeerde aziatische elementen. En 2 vaasjes op ronde voet met florale bewerking en aziatische tekens en grepen me...

Boeddhistisch figuur, H 25,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Antiek boeddhistisch staand figuur van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Bronzen kan + boeddha
Startprijs 150 EUR

Tibetaans koperen/plated schenkkan + Oosters bronzen boeddha figuur. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.

2x Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.

Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek Chinees bronzen wierookbrander met ringen en bodemmerk. Gebruikssporen. Afmeting: 6,5 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.

Erotisch boek
Startprijs 50 EUR

Japans vouwbaar erotisch prentenboek met signatuur. Afmeting: 18,5 x 13,5 cm. In goede staat.

Chinees boek, "The Pageant of Peking"
Startprijs 300 EUR

Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...

Bronzen boeddha
Startprijs 500 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas (vierkant), H 20,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese stemcup Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Blauwe Chinese stemcup met draken reliëf decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese stemcup
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 50,3 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 50,3 cm. In redelijke staat.