Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde bronzen boeddha in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka met boeddhistische figuren. Op zijde, met goudstiksel. Afmeting: H 123 x B 81 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka in lijst, met diverse boeddha figuren. Kleur: rood/goud/zwart. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Drie delen Aziatica, plated, een bokaal op een bewerkte voet en een ronde cup met opgesoldeerde aziatische elementen. En 2 vaasjes op ronde voet met florale bewerking en aziatische tekens en grepen me...
Antiek boeddhistisch staand figuur van brons. 19e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Tibetaans koperen/plated schenkkan + Oosters bronzen boeddha figuur. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees bronzen wierookbrander met ringen en bodemmerk. Gebruikssporen. Afmeting: 6,5 x 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Japans vouwbaar erotisch prentenboek met signatuur. Afmeting: 18,5 x 13,5 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...
Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Blauwe Chinese stemcup met draken reliëf decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 50,3 cm. In redelijke staat.