Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm.
Startprijs 600 EUR

Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Startprijs 850 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot Ø 15 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese yixing trekpot met florale polychromie + floraal bodemmerk. Reliëf tekst op deksel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13,8 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 16,5 cm.
Startprijs 350 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Kanton vaas, H 45 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke, Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte vaas, H 46,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Geheel rondom gedecoreerd met decor van zeven personen met herten. Afmeting: H 46,5 x Ø 16 cm. In goede staat.

Draken maanvaas, H 28 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met oren en draken/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Yixing theepot (vierkant)
Startprijs 250 EUR

Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese plantenbak
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.

2x 18 Eeuws bord Ø 22 - 26 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.

Lot met 18 gesneden beeldjes (been)
Startprijs 2.750 EUR

Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Zilveren bord & kan (Vietnam)
Startprijs 650 EUR

Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...

Grote Chinese dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte dekseldoos met draken decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Ø 26,7 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 1.600 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas Ø 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal Ø 34 cm.
Startprijs 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40,8 cm.
Startprijs 1.500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.