Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

237 Resultaten
Kavel: 6000

Napels porseleinen tafellamp

Startprijs 150 EUR

Napels porseleinen tafellamp met figurengroep en transparante porseleinen lampenkap met half-naakte vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 55 x Ø 34 cm. In goede staat.


Kavel: 6001

Zes-delig Frans thee-servies

Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6002

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm.

Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence dekselvazen. Chinoiserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6003

18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm.

Startprijs 90 EUR

18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor + bodemmerk. Chips. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6004

Twee grote empire vazen, H 34,5 cm.

Startprijs 240 EUR

Twee grote vroeg 19e eeuwse vergulde porseleinen empire vazen met vier figuren/landschap decor. Fijn gedecoreerd. Mooie kwaliteit. Goud op sommige plaatsen iets sleets, maar verder in goede staat. Afm...


Kavel: 6005

Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm.

Startprijs 100 EUR

Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 6006

Twee Arnhemse Ram vazen, 1915

Startprijs 400 EUR

Twee grote Arnhemse Ram vazen. Door R. Sterken. Floraal decor. Circa 1915. Eén vaas gerestaureerd, andere goed. Afmeting: 26,3 x Ø 17,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6007

Meissen schaal

Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 3,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 6008

Drie delen 18e eeuws Basalt Ware

Startprijs 350 EUR

Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...


Kavel: 6009

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel

Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands vijf-delig Delfts Fayence polychrome kaststel met landschap decor. Gemerkt H.B. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 6010

Chinese tulpenvaas, H 40,5 cm.

Startprijs 650 EUR

Grote drie-delige Chinees porseleinen tulpen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6011

Antieke Westerwald wandconsole, 1900

Startprijs 130 EUR

Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 6012

Twee Delftse koetjes

Startprijs 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome liggende koeien. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6013

Antieke majolica vaas

Startprijs 100 EUR

Grote antieke keramieken majolica vaas. Jugendstil. Gemerkt J.S. en genummerd. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Eén scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6014

Twee vazen, Fischer Budapest

Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke chinoiserie keramieken Fischer Budapest vazen. Circa 1890. Eén vaas chip deksel + leeuw. Eén vaas dekselschade + bovenrand schade. Afmeting: H 44,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6015

Twee Duitse kandelaren, 1920

Startprijs 1.200 EUR

Twee grote Duitse kaarskandelaren van porselein. Twee-delig. Met figuren/bloemen/druiven decor. Minimale beschadiging mogelijk. Sitzendorf. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 6016

3-Delig klokkenstel

Startprijs 2.400 EUR

Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.


Kavel: 6017

Duitse Meissen vaas, H 16 cm.

Startprijs 80 EUR

Duitse porseleinen Meissen vaas met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 6018

Antiek Delfts inktstel

Startprijs 60 EUR

Antiek Delfts Fayence inktstel. 18e - 19e Eeuw. Eén klauwpoot gelijmd. Afmeting: 8,5 x 12 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6019

Italiaanse Jugendstil-stijl vaas

Startprijs 80 EUR

Grote Italiaanse Jugendstil-stijl vaas met waterlelie decor. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 6020

Twee majolica botervloten

Startprijs 110 EUR

Twee grote oude/antieke majolica botervloten. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 6021

Zeldzaam Westerwald inktstel

Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 18e - 19e eeuws Westerwald steengoed inktstel. Duitsland. Lichte randschade. Afmeting: 5 x 14 x 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6022

Makkumer fruittest

Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 6023

Porseleinen tafelschaal

Startprijs 250 EUR

Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.