AFHALEN ALLEEN OP AFSPRAAK! After-Sales / Naverkoop Januariveiling 2021

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
24 Resultaten
2x Duitse pronkbokalen
5503
2x Duitse pronkbokalen
Startprijs 150 EUR
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
5504
Startprijs 80 EUR
Glazen vaas
5505
Glazen vaas
Startprijs 200 EUR
11x Venetiaans glaswerk
5506
11x Venetiaans glaswerk
Startprijs 40 EUR
4x Kristallen karaffen
5507
4x Kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR
3-Delige opaline set
5508
3-Delige opaline set
Startprijs 80 EUR
A.D. Copier groene vaas
5516
A.D. Copier groene vaas
Startprijs 350 EUR
4x 18e - 19e Eeuwse glazen
5517
4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Startprijs 500 EUR
4x Glazen miniatuur vazen
5519
4x Glazen miniatuur vazen
Startprijs 60 EUR
2 Bonbonpot met zilverwerk
5521
2 Bonbonpot met zilverwerk
Startprijs 60 EUR
Drie Boheemse karaffen
5522
Drie Boheemse karaffen
Startprijs 70 EUR
Leerdam glazen schaal
5526
Leerdam glazen schaal
Startprijs 60 EUR
Antieke schenkkan, 1900
5532
Antieke schenkkan, 1900
Startprijs 70 EUR
Art Deco lamp
5535
Art Deco lamp
Startprijs 100 EUR
Daum tafellamp
5537
Daum tafellamp
Startprijs 120 EUR
Set glazen kalebassen
5540
Set glazen kalebassen
Startprijs 60 EUR
Kunstglazen schaal
5545
Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR
2x Antieke glazen vazen, 1900
5549
2x Antieke glazen vazen, 1900
Startprijs 170 EUR
Lot glazen (19x)
5552
Lot glazen (19x)
Startprijs 60 EUR
Boheems kristallen bokaalglas
5556
Boheems kristallen bokaalglas
Startprijs 30 EUR
2 Kristallen windlichten
5558
2 Kristallen windlichten
Startprijs 50 EUR
Kristallen schaal op voet
5559
Kristallen schaal op voet
Startprijs 50 EUR
Vergulde karaf, 1940
5562
Vergulde karaf, 1940
Startprijs 40 EUR
Gegraveerd bokaalglas
5566
Gegraveerd bokaalglas
Startprijs 150 EUR