56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Franse vaas, H 67 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame smeedijzeren geldkist
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met veel banden en origineel slot, sleutel, binnenvak met slot en sleutel. Goede bodem. Afmeting: 52 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar, H 21 cm.
Resultaat: 350 EUR

16e - 17e Eeuwse bronzen renaissance kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee vuurvergulde oorvazen, H 35 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee zeldzame vuurvergulde bronzen oorvazen. Empire. Circa 1810. Met drakenhengels, ranken en figuren. Ongereinigd. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse lampen, H 70 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Italiaanse neo renaissance houten vergulde lampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos, 1870
Startprijs 250 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Twee tanden gebroken, moet worden nagekeken. Afmeting: 82 x 30 x 18 cm. In redelijke staat.

Twee pronkkannen met ijsglas, 1880
Resultaat: 110 EUR

Twee neo renaissance historisme pronkkannen met ijsglas. Circa 1880. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Twee zeldzame empire kandelaren, H 66 cm.
Startprijs 4.500 EUR

Twee zeldzame grote Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen + hoorn des overvloed. Originele vergulding. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Zeldzame camee, 1880
Resultaat: 550 EUR

Antieke, zeldzame vertegenwoordiger camee met diverse voorbeelden van gipsen cameeën. Circa 1880. Circa 50 stuks. Afmeting: 5 x 21 x 37 cm. In goede staat.

Antieke messenslijper
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame antieke Engelse messenslijper. Kents Knife Cleaner, latest patents 1895 - 1902 - 1903. Eikenhout met metaal. Afmeting: 50 x 50 x 37 cm. In goede staat.

Twee Charles Dix kandelaren, 1840
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Twee-kleurig. Circa 1840. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee marmeren cassolettes
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse marmeren cassolettes met brons vergulde monturen. Empire-stijl. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee cassolettes, H 47 cm.
Startprijs 1.250 EUR

Twee grote antieke Franse Carrara marmeren cassolettes met bronzen armaturen. Louis seize-stijl. Circa 1840. Mooie rijke uitvoering. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Twee vergulde bronzen putti's, 1850
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen putti's op sokkel met lectura. Circa 1850. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Likeurkelder in Schwarzwalder-stijl
Startprijs 450 EUR

Design lamp met bollen
Resultaat: 200 EUR

70-er Jaren Space Age Sputnik lamp van verchroomd metaal + glazen bollen. Afmeting: 82 x 46 x 46 cm. In goede staat.

Samovaar
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse samovaar van messing. Empire-stijl. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Zeldzaam goudleer behang fragment
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuws Hollands goudleer behang fragment. Bloemenvaas. In renaissance stijl. Oudere restauratie. Verso beschrijving veiling. Afmeting: H 81 x B 66 cm. In redelijk/goede staat.

Theestoof
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. 35x28cm. In goede staat.

2x Studie model van gips
Resultaat: 550 EUR

Twee jaren '30 hout met gipsen studie modellen. Mannelijke + vrouwelijke variant van de hazelaar. Door Louis M. Meusel Sonneberg, Duitsland. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Houten studie model
Resultaat: 550 EUR

Jaren '30 houten met gips studie model. Mannelijke variant met varen. Door Robert en Reinhard Brendel, Breslau-Berlin, Duitsland. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee bronze kandelaren, H 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

2x Marmeren lampenvoet, H 65 cm.
Resultaat: 375 EUR

Twee marmeren lampenvoeten in de vorm van Korintische zuilen. 20 Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Grote dekselschaal met brons
Resultaat: 225 EUR

Grote en zware dekselschaal van porselein met brons. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 36 x 38 x 26 cm. In goede staat.