56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Blikken speelgoed, 1930
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse blikken speelgoed trommelaar met vilt. Merk: Schuco. Circa 1930. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Tinnen soldaatjes
Resultaat: 50 EUR

Lot antieke Duitse tinnen soldaten. Onder ander met pickelhaube (gevechtshelm). Circa 1900. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Frans theaterspel
Resultaat: 100 EUR

Vier oude Steiff dieren
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Duitse speelgoed Steiff dieren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Kinderwagen + pop
Startprijs 50 EUR

Antieke poppenwagen met antieke Duitse pop. Circa 1920. Afmeting: 50 - 90 cm. In goede staat.

Rolls Royce auto
Resultaat: 40 EUR

Grote Rolls Royce van kunststof. Merk: Rico Spain. Met batterij-functie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Simon & Halbig pop, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Simon & Halbig pop met babylichaam, echt haar en slaapogen. Nummer 121. Circa 1920. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Blikken speelgoed trommel-aap
Resultaat: 45 EUR

Voor-oorlogse blikken trommelende speelgoed aap met mohair + opdraaisleutel. Made in Western Germany. In functionerende staat. Afmeting: 21 cm.

Blikken speelgoed Porsche
Resultaat: 160 EUR

Duitse blikken speelgoed Porsche Distler Cabriolet Electromatic 7500 Western Germany. Voor embleem mist, verder in goede bespeelde staat. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Antieke sigarenknipper, 1930
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse gelithografeerde blikken cigarillo knipper met gezicht. Circa 1930. Lichte oxidatie. Bewegende ogen. Afmeting: Ø 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Blikken badkamer (1920)
Resultaat: 70 EUR

Blikken speelgoed zijspan-motor
Startprijs 70 EUR

2x Metalen vrachtauto (1930 -1950)
Resultaat: 100 EUR

Antieke brandweerauto
Startprijs 120 EUR

2x Speelgoed vliegtuig, 1960
Startprijs 70 EUR

Antiek poppenhuis/slagerij
Resultaat: 110 EUR

Antiek poppenhuis/kruidenierswinkel
Startprijs 100 EUR

Tipp + Co. brandweerauto
Startprijs 50 EUR

Blikken speelgoed brandweerauto. Gelithografeerd. Circa 1950. Afmeting: 26 cm.