56. Aprilveiling 2023

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

Amsterdamse staande klok, H 275 cm.
Resultaat: 6.500 EUR

Franse olifantenpendule
Resultaat: 4.500 EUR

Antieke Franse reiswekker, 1890
Startprijs 300 EUR

Franse pendule (religieus)
Startprijs 350 EUR

Grote Schwarzwalder koekoeksklok, 83 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Danziger staande klok, H 230 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Duitse eikenhouten Danziger staande klok met getorste zuilen en snijwerk. Circa 1920. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 230 x 70 x 35 cm. In goede staat.

Antieke staande moederklok, H 227 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Cloisonné klokkenstel, 1900
Resultaat: 450 EUR

Antiek Frans cloisonné klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Franse pendule met elf
Resultaat: 1.100 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met elf + serpent. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde Charles Dix pendule
Startprijs 600 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met Oosterse voorstelling. Vrouw met theekan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Louis Seize pendule onder stolp
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met zakhorloge uurwerk, onder glazen stolp. Vigier Paris. Circa 1800. Functie niet getest. Afmeting: 28 - 41 cm. In goede staat.

3-Delig boulle klokkenstel
Startprijs 1.250 EUR

19e Eeuws Frans boulle klokkenstel met vergulde bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Japy Freres. Inleg compleet. Afmeting: 48 - 49 cm. In zeer goede staat.

Lenzkirch reiswekker
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch reiswekker. Circa 1900. Functioneel met slagwerk op bel. Ongereinigd. Afmeting: 11,5 x 9 x 8 cm. In goede staat.

Franse pendule met porseleinen plaquettes, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes en messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse bracketklok, H 40 cm.
Startprijs 1.500 EUR

18e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracketklok met prachtig gegraveerd uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Lichte fineerschade. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Staande klok
Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten Friese staande klok met maanstand, datum en kwartierslag. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 240 cm.

Antieke Franse empire pendule, 1820
Startprijs 875 EUR

Franse Cartel klok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse wand Cartelklok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen monturen. Met maanstand en Westminster kwartierslag op acht gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Weense regulateur, 125 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote Weense notenhouten 2-gewichten regulateur met keramieken wijzerplaat + seconden. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1860. Afmeting: 125 cm. In goede staat.

Zaanse klok, 1900
Startprijs 120 EUR

Oude/antieke Zaanse klok met wekker, van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Franse empire pendule, 1820
Startprijs 850 EUR

Zuid- Duitse Kuhschwanz Uhr, 1770
Startprijs 1.600 EUR