AFHALEN ALLEEN OP AFSPRAAK! After-Sales / Naverkoop Januariveiling 2021

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
60 Resultaten
Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
3501
Startprijs 1.350 EUR
Grote vuurvergulde pendule, 1820
3502
Startprijs 2.000 EUR
Franse Charles Dix porseleinen pendule
3505
Startprijs 600 EUR
Mysterieuze pendule
3506
Mysterieuze pendule
Startprijs 1.000 EUR
Antieke vuurvergulde pendule, 1820
3508
Startprijs 1.150 EUR
Vuurvergulde pendule
3512
Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR
Vuurvergulde vaaspendule
3514
Vuurvergulde vaaspendule
Startprijs 700 EUR
Monumentale tafelklok
3515
Monumentale tafelklok
Startprijs 2.750 EUR
Franse portaalklok
3519
Franse portaalklok
Startprijs 250 EUR
Cartier bureauklok
3520
Cartier bureauklok
Startprijs 350 EUR
Franse pendule
3521
Franse pendule
Startprijs 850 EUR
Franse Empire pendule, 1820
3523
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.400 EUR
Franse Empire pendule, 1820
3524
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 1.650 EUR
Franse kolompendule, 1820
3528
Franse kolompendule, 1820
Startprijs 700 EUR
Jugendstil wekkerklok
3532
Jugendstil wekkerklok
Startprijs 130 EUR
18e Eeuwse Friese stoelklok
3533
18e Eeuwse Friese stoelklok
Startprijs 250 EUR
Franse Charles Dix pendule
3534
Franse Charles Dix pendule
Startprijs 250 EUR
Franse Louis Seize pendule, 1780
3536
Startprijs 500 EUR
Franse comtoise
3538
Franse comtoise
Startprijs 80 EUR
Franse pendule
3540
Franse pendule
Startprijs 350 EUR
Friese staartklok
3549
Friese staartklok
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok
3550
Friese staartklok
Startprijs 150 EUR
Antieke Frans klok
3552
Antieke Frans klok
Startprijs 100 EUR
Engelse Bracketklok
3563
Engelse Bracketklok
Startprijs 600 EUR