28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Reiskoffer met zilver en ivoor

Startprijs 1.500 EUR
niet beschikbaar

Beschrijving

Zeldzame 19e eeuwse gesigneerde Franse reisnecessaire door de Firma Piere Lambert Tahan: supplier of the empereur (1813-1892). Necessaire gemaakt van leer met messing, uitschuifbaar en voorzien van 22 delen. Gemaakt uit kristal, ivoor en zilver, met o.a. een schaartje, een pincet, veterhaak, zakmes en diverse borstels. Verder 7 houders van geslepen kristal met zilveren deksel voorzien van guilloché golfmotief met in het midden een rond schild voorzien van monogram en een houder van zilver met dezelfde zilveren deksel, 950/000. 12x22x43 cm. Totaal zilvergewicht ca 325 gr. In zeer goede staat.