19e Eeuwse set Chinees porseleinen kop en schotels met lange lijs/peterselie decor. Zeven kopjes, waarvan vier kopjes goed, drie met randschade. Acht schotels, waarvan één schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.