Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Collectors item Guillaume Corneille 1986

Startprijs 800 EUR
niet verkocht

Beschrijving

Collectors item, Guillaume Corneille 1986. Femmes et Oiseaux II. Houder met boek door Artur Lundkvist + vier originele gelimiteerde lithografie├źn. Afmeting: 4 x 27,5 x 35,5 cm. In goede staat.