Antieke goud op zilver gelegenheidslepel met ronde zogenaamde doorntaksteel. Bekroond met afbeelding 'de Vrede'. Achterkant bak initialen H.H. Onbekend meesterteken. Mogelijk 17e - 18e eeuws. L 19 cm. Gewicht circa 51 gram. In goede staat.