Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame kroon met diamanten

Startprijs 3.500 EUR
niet verkocht

Beschrijving

Bijzondere kroon, zilver verguld, rijkelijk versierd met guirlandes, puttikopjes, krullen en bloemen. De kroon is voorzien van zes cartouches uit blauw emaille met zilveren opleg in verschillende voorstelling. Daarnaast is de kroon versierd met parels, turkoois amethist en kristal. Op de kroon zijn 3 sterren gemonteerd bezet met elk 16 diamanten met een oudslijpsel, In de kroon zit een bevestigingsplaat voor op een beeld welke gegraveerd is met: "Congregation des dames souvenir du jubilé de la proclamation du dogme de l'Immaculée conception 8 décembre 1854-8 décembre 1904." Enkele stenen en stukjes ontbreken, verder in goede staat. ø12-19cm, hoogte 13 cm. ca 471 gram. In goede staat. De kroon is geplaatst op een blauw velours kussen met bewerkte rand.