Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Startprijs 1.250 EUR
niet verkocht
Beschrijving
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/ Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Afmeting: H 81 x B 103 cm. In redelijke staat.