Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzameling Postzegels

Startprijs 100 EUR
Resultaat:
225 EUR

Beschrijving

Verzameling diverse postzegels waaronder: Verzameling Nederland en koloniën 1852 - 1965. Gebruikt en ongebruikt. Jaren 1924 t/m 1940 goed gevuld. Vanaf 1940 t/m 1965 praktisch compleet, deels gespecialiseerd op tanding + Nederlands Indië met onder andere tentoonstelling Bandoeng 1922 ongebruikt + Nieuw Guinea + overige koloniën in apart album, Collectie eerste dag enveloppen met goed 50er jaren. Onder andere: E10, E12, E15, E16, E17, E27, E28, E29, E30, E32, E34, E36, E38 etc. (samen catalogus waarde € 600,=) + ongeveer 200 andere FDC's (jaren 1952 t/m 1993) in vijf albums, Stockboek met Nederland gebruikt en postfris, waaronder goed 40er-50er jaren zoals Wilhelmina1947 Krimpen t/m 45 cent postfris + Davo album Nederland deel I.