39. Januariveiling 2019

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

Miniatuur dames portret, 19e eeuw

Startprijs 450 EUR
niet verkocht

Beschrijving

Miniatuur dames portret. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hoogwaardige kwaliteit. Dame met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.