This website uses cookies

Find

Chinese schaal Ø 28,3 cm.
Starting price 700 EUR

Koreaanse stemcup
Starting price 500 EUR

Koreaans porseleinen celadon stemcup in bloemvorm. Floraal decor. Afmeting: 5,2 cm. In goede staat.

Lot Chinese borden (9x)
Starting price 100 EUR

Lot met negen antiek Chinees porseleinen schotels. Divers. Kang xi, cheng lung etc. Drie schotels haarlijnen/chips. Zes schotels goed, minimale chip. Afmeting: Ø 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese schotel Ø 22 - 26,5 cm.
Starting price 80 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen schotels. 1x Druivenschotel, 18e eeuw. 1x Figuur met dwarsfluit op waterbuffel, 19e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 26,5 cm. In goede staat.

5x Chinese schaal Ø 13 x 13 cm.
Starting price 150 EUR

Vijf antiek Chinees porseleinen kommen met landschap decor. Octagonaal. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: 6 x 13 x 13 cm. In goede staat.

3x Chinese schotel
Starting price 200 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung borden met tuin/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees bord met ribbels in bloemvorm Ø 17,2 cm.
Starting price 400 EUR

Vervallen uit veiling
No reserve price

Vervallen uit veiling

Chinese kom Ø 16 cm.
Starting price 250 EUR

Chinese waskom Ø 26,2 cm.
Starting price 800 EUR

3x Chinese pattipan
Starting price 80 EUR

3x Chinees porseleinen pattipan. Met familie verte draken decor. Afmeting: 8,5 x 5,7 x 1,3 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Starting price 150 EUR

Chinese pijpvaas, H 20,3 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen glazuur pijpvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.

Set Chinese vazen, H 21 cm.
Starting price 350 EUR

Lot cargo kop + schotels
Starting price 475 EUR

Chinees kannetje
Starting price 700 EUR

Kleine 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schenkkan met geisha decor. Met bodemmerk. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 28 cm.
Starting price 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met kylin decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese fam. rose pijpvaas, H 18,6 cm.
Starting price 500 EUR

Chinese bloempot
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen pot met boeddha/zotjes in landschap decor. Afmeting: 17 x 21,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese sauskom
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung sauskommen met floraal decor. 1x Sauskom met haarlijn. 1x Sauskom met chip + handgreep gelijmd. Afmeting: 21 - 22 cm. In redelijke staat.

3x Imari schotel Ø 11 cm.
Starting price 80 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen imari schotels met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Vier Chinese Imari borden Ø 22,5 - 25,5 cm.
Starting price 200 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met tuin/landschap/vogel/goud decor. Divers. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22,5 - 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese borden Ø 23 - 24 cm.
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose chicken plate. 1x Imari pioenrozen. 1x Familie Rose tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In goede staat.