Koreaans porseleinen celadon stemcup in bloemvorm. Floraal decor. Afmeting: 5,2 cm. In goede staat.
Lot met negen antiek Chinees porseleinen schotels. Divers. Kang xi, cheng lung etc. Drie schotels haarlijnen/chips. Zes schotels goed, minimale chip. Afmeting: Ø 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen schotels. 1x Druivenschotel, 18e eeuw. 1x Figuur met dwarsfluit op waterbuffel, 19e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 26,5 cm. In goede staat.
Vijf antiek Chinees porseleinen kommen met landschap decor. Octagonaal. Met bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: 6 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung borden met tuin/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
3x Chinees porseleinen pattipan. Met familie verte draken decor. Afmeting: 8,5 x 5,7 x 1,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen glazuur pijpvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Kleine 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schenkkan met geisha decor. Met bodemmerk. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met kylin decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met boeddha/zotjes in landschap decor. Afmeting: 17 x 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung sauskommen met floraal decor. 1x Sauskom met haarlijn. 1x Sauskom met chip + handgreep gelijmd. Afmeting: 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen imari schotels met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met tuin/landschap/vogel/goud decor. Divers. Eén bord chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22,5 - 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose chicken plate. 1x Imari pioenrozen. 1x Familie Rose tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In goede staat.