This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Moderne spiegel
Starting price 15 EUR

Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.

3x Zilver met glas
Starting price 20 EUR

Drie kristallen delen met glas, met 2 asbakken met een zilveren rand, één met monogram, en een pennenbakje met zilveren rand. Verschillende gehaltes. ø12 cm en 24x8cm. In goede staat

2x Japanse lithografieën
Starting price 20 EUR

Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.

Kondostan?, Erotische voorstelling
Starting price 20 EUR

Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.

2x Antieke inktpotten
Starting price 20 EUR

Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

Antieke 6-arms bolkroonlamp
Starting price 20 EUR

Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bamboe penselenhouder
Starting price 20 EUR

Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Schaakspel / Oude wijnopener-set
Starting price 20 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer + stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

3-Delig opaline kaststel
Starting price 20 EUR

Drie antieke opaline vazen met florale decor. Circa 1880. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.

Plazuid Gouda theeservies
Starting price 20 EUR

Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Collier met turkoois
Starting price 25 EUR

Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.

Bijzondere plated bladwijzer
Starting price 25 EUR

Bijzondere plated bladwijzer als troffel. Met agaten heft. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Starting price 25 EUR

Lot zilveren sieraden met een rinkelband met inleg, manchetknopen, dasschuif en horlogeketting. Diverse gehaltes, Totaal ca 57 gram. In goede staat

Lot oude reclame blikken
Starting price 25 EUR

Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Oud lederen motorpak
Starting price 25 EUR

Oud, goed onderhouden lederen motorpak + beschermers. Dynamic Cruiser by MQP. Maat 40. In goede staat.

Chinees vogelkooitje van bamboe
Starting price 25 EUR

Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.

2x Antiek
Starting price 25 EUR

Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

7 Schaalmodellen
Starting price 25 EUR

Kavel met 7 schaalmodellen waaronder 1 vrachtwagen. Diverse condities.

Oude schoolklok
Starting price 25 EUR

Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.

Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Starting price 25 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten picknick/speeltafel. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 85 x 83 x 76 cm. In goede staat.

3 Delen Swarovski
Starting price 25 EUR

Kavel met 3 delen Swarovski: 1x Hond Pluto 010024 (mist foam-verpakking, wel in originele doos), 1x Uil groot 010022 (wenkbrauw afgebroken, los erbij, zonder originele doos), 1x Koala klein 119472-r (...

2x Kristal
Starting price 25 EUR

Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.

2x Imari kastkommen
Starting price 25 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.

4x Antieke Satsuma sierborden
Starting price 25 EUR

Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.