This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

17e Eeuws houtgestoken beeld
Result: 1.500 EUR

Groot 17e eeuws houtgestoken gepolychromeerd Heilig figuur. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.

Japans figuur, Keizer Jimmu
Result: 1.450 EUR

Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Beeld, R. Clark
Starting price 2.700 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...

Oude/antieke bronzen boeddha
Starting price 400 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antieke bronzen strijdwagen
Result: 550 EUR

Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.

L. Madrassi, bronzen figuur
Result: 950 EUR

Groot antiek Frans bronzen beeld. Gesigneerd. Titel: Zephir veillant la nature. Door Luca Madrassi. 1848 - 1919. Afmeting: 40 x 40 x 26 cm. In goede staat.

Theo Germann, Naakte dame
Result: 2.200 EUR

Groot bronzen tuinbeeld door Theo Germann. 1924 - . Titel: Ate. Naakte dame. Afmeting: H 139 cm. In goede staat.

L. Spilliaert, Buste
Starting price 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Leon Spilliart. 1881 - 1946. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

L. Spilliaert, Buste
Starting price 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Leon Spilliaert. 1881 - 1946. Boeren meisje. Circa 1910. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur
Result: 460 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Pierrot. Circa 1900. Ivoren gezicht? Natuurstenen basement. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinees bronzen masker
Starting price 140 EUR

Gesigneerd Chinees bronzen masker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinees bronzen beeld
Starting price 240 EUR

Chinees bronzen figuur. Boeddha op Foo-hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 10 cm. In goede staat.

J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste
Result: 600 EUR

Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Result: 180 EUR

Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Grote metalen leeuw op basement
Result: 180 EUR

Grote metalen leeuw met polychromie. Op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Oosters boeddha beeldje
Starting price 70 EUR

Oud ijzeren Oosters boeddha beeldje. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen boeddha figuren
Starting price 100 EUR

Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

18e-19e Eeuws houten figuur
Starting price 450 EUR

18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha
Result: 120 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

E. Picault, Antiek bronzen figuur
Starting price 950 EUR

Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antiek beeldje met ivoren gezicht, 1900
Starting price 150 EUR

Gesigneerd antiek Frans notenhouten figuur met ivoren gezicht. Circa 1900. Gesigneerd G. Dillilay? Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Oude Chinese bronzen vergulde boeddha
Result: 650 EUR

Oude Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding op Foo-hond. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 26 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Afrikaanse marmeren damesbuste
Starting price 75 EUR

Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Oude/antieke Quan Yin
Result: 100 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken Quan Yin met rest polychromie. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.