This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Roco H0 62430, SBB 189 995-4
Result: 50 EUR

Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.

E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau
Result: 375 EUR

E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Starting price 1.000 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.

Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Starting price 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Roco H0 62788, RZHDM62-1169
Result: 60 EUR

Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.

Trix H0 22538, DB 120 151-6
Starting price 50 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 ZDF Express met originele verpakking en in goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar
Result: 560 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht
Result: 700 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vaasjes
Starting price 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Hummelfiguren
Result: 110 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...

2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950
Result: 60 EUR

Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.

7x Mickey Mouse kaarten
Starting price 50 EUR

Zeven zeldzame Mickey Mouse postkaarten. Beschreven + postzegels. 30-er Jaren. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Result: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Pop
Starting price 135 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...

3x Oude/antieke Japanse vazen
Starting price 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...

Zilveren collier met knopjes
Result: 85 EUR

Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat

3x Poppen
Starting price 250 EUR

Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...

Antieke terracotta dames buste
Result: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Zilveren oorhangers met barnsteen
Starting price 30 EUR

Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat

Oude bronzen boeddha
Starting price 1.000 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Starting price 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Opaal ring, goud op zilver
Result: 35 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw

Chinees theestel + blad
Result: 95 EUR

Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.

6x Imari kop/schotel, 19e eeuw
Result: 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.