This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Japanse cloisonne Geisha's
Result: 75 EUR

Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne Geisha's
Result: 120 EUR

Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Tabaksdoos met edelstenen
Result: 75 EUR

Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat

5x Houten dekseldozen
Starting price 50 EUR

Vijf oude/antieke dekseldozen. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Schwarzwald, Indonesië. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Lot houten doosjes, divers
Result: 40 EUR

Zes oude/antieke Oosterse doosjes. Divers. Onder andere: Japan, Indonesië. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Result: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse schrijfkist met inktpotten + schrijfblad. Minimale fineerschades. Afmeting: 13 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot kristal + plated
Result: 30 EUR

Lot oud/antiek divers kristal + plated. Onder andere: karaf, schaaltjes, spiegel etc etc... Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Plated kandelaren
Starting price 130 EUR

Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Result: 65 EUR

Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Franse passerset, 1900
Result: 45 EUR

Antieke Franse messing passerset in palissanderhouten kist. Veertien-delig. Afmeting: 21 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.

Antieke glazen hanglamp, 1900
Starting price 220 EUR

Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Historisme plafondlamp, 1890
Result: 180 EUR

Grote messing historisme plafondlamp met vijf lichtpunten. Circa 1890. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

2 Marmeren inktpotten
Starting price 40 EUR

Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke inktpotten, 1890
Starting price 40 EUR

Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke inktpotten
Result: 40 EUR

Lot oude/antieke inktpotten. Onder andere: Glas, porselein + vulpennen in houten doos. Afmeting: 3 - 29 cm. In goede staat.

Lot oude inktpotten (6x)
Starting price 40 EUR

Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

2x Decoratieve kaarskandelaren
Result: 30 EUR

Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek albast
Result: 40 EUR

Drie maal oud/antiek albast. Eén maal Griekse godin, circa 1900, gerestaureerd. Eén maal naakte dame. Eén maal tafellamp. Afmeting: 15 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Messing historisme kelk
Result: 40 EUR

19e Eeuwse bewerkte messing historisme houder/kelk met draken en fratsen gezichten. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

Engelse waterhouder, 19e eeuw
Result: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.

Japans Kamasutra boek
Result: 50 EUR

Japans Kamasutra uitklapbaar boek met vijf erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Aquarellen op houtsnedes? Afmeting: 18 x 12 x 3,2 cm. In goede staat.

Zeiss Ikon camera belichtingsmeter
Starting price 40 EUR

Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.

Antieke fotolijst, 1900
Starting price 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.

Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur
Result: 50 EUR

Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.