This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

N. Steffelaar, kinderen in de duinen
Starting price 1.500 EUR

Nicolaas Steffelaar 1852-1918 kinderen in de duinen olieverf op linnen 73x55cm. Cond:G

Anton Mauve
Starting price 4.000 EUR

Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Giuseppe Delpino, vissen op meer
Starting price 1.000 EUR

Guiseppe Delpino, 19e eeuw Italiaanse school, havenbaai bij avond met schepen en figuren, gouaches op papier 46x30cm. Cond:G

Jan Hovener
Starting price 500 EUR

Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G

F. van Kregten, koeien
Result: 600 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G

Schilderij, H. Breedveld
Starting price 750 EUR

Hendrik Breedveld, 1918- eendenfamilie aan het water(prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.

Schilderij Klaas Bernink
Result: 1.750 EUR

Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G

Rijlaarsdam, straatgezicht
Starting price 1.000 EUR

Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G

Cornelis Le Mair
Starting price 1.500 EUR

Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...

Abraham Veer, David en Goliath
Starting price 5.000 EUR

Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R

Jan van der Leest
Starting price 700 EUR

Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G

M. de Jongere, molen in landschap bij de berkel
Result: 500 EUR

M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G

J. Hovener, spelende kittens
Result: 450 EUR

J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

A.J. Zwart, boerderij
Result: 550 EUR

A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G

Willem Maris
Starting price 1.500 EUR

Willem Maris 1844-1910 Hollands poldergezicht met koeien en windmolens, olieverf op linnen 41x30cm. Cond;G

Jan Cossaar, Nat. feestdag op het Noordeinde
Result: 750 EUR

Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G

Barokschilderij putti
Starting price 200 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G

Else Berg
Result: 1.200 EUR

Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.

Hobbe Smith, zeilboot op water
Result: 260 EUR

Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G

Hobbe Smith, tjank op water
Result: 225 EUR

Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G

P.F. van Os, stalinterieur
Starting price 1.000 EUR

P.F van Os 1808-1892, stalinterieur met paard, ezel en bok, olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G

A.J. Zwart
Result: 400 EUR

A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G

Pendant Cornelis le Mair
Starting price 1.500 EUR

Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G

J. Mankes, nestkuiken
Result: 390 EUR

Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G

H.K. Onnes, kinderportret
Result: 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G

Harm Kammerlingh Onnes
Starting price 300 EUR

Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Cornelis Lieste, heuvellandschap met wandelaars
Result: 3.000 EUR

Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...

Evert Moll, bloemstilleven
Starting price 500 EUR

Evert Moll 1878-1955 glazen vaas met tulpen olieverf op linnen Cond:G

Jacobus Louis Hoedt, schapen op de hei
Starting price 800 EUR

Jacobus Louis Hoedt, 1832, landschap met schapen, aquarel op papier, 25x35cm. Cond:G

J.J.H. van Leeuwen, groot strandgezicht
Result: 750 EUR

J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Chinees rol schilderij
Starting price 750 EUR

Oud Chinees gesigneerd rol schilderij met floraal decor en insektenvoorstelling. 69x21cm. Cond;G

Mendes da Costa
Starting price 850 EUR

Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G

J.W. van Trirum, spelende kittens in interieur
Result: 250 EUR

J.W van Trirum 1924-2011, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

D.H. Winder,
Result: 330 EUR

D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G

F.H. Sypkens
Starting price 2.000 EUR

Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G

J. v. Vuuren, boerderijen in landschap
Starting price 250 EUR

Jan van Vuuren 1871-1941 landschap met boerenschuren, olieverf op linnen 29x25cm. Cond:G

Fabius
Result: 300 EUR

J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G

Meisjesportret, onduidelijk gesigneerd
Starting price 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw meisjes portret, olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G

Ton Smits
Result: 750 EUR

Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G

Kees Terlouw
Starting price 300 EUR

Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G

Aquarel Ids Wiersma
Result: 225 EUR

Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G

4 etsen Ids Wiersma
Result: 190 EUR

Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G

J.J.H. van Leeuwen, bollenveld
Starting price 650 EUR

J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands bloembollenveld, olieverf op paneel, Cond;G 56x43cm.

Antiek Russisch ikoon
Starting price 400 EUR

Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...

W.G.F. Jansen, kippen bij schuur
Starting price 250 EUR

W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Serie etsen 11x
Starting price 600 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G

Shida, vrouw
Starting price 740 EUR

A. Shida (Parijs) 1954, Oosterse vrouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Van Trirum
Starting price 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven poezen met vlieg, olieverf op paneel 18x24cm. Cond:G