This website uses cookies

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Ton Schulten 1001
Ton Schulten

Result:

4.500 EUR

Sold
Hollands kabinet 4000
Hollands kabinet

Result:

2.750 EUR

Sold
Ton Schulten 1020
Ton Schulten

Result:

2.500 EUR

Sold
Fam Rose bord, 18e eeuw 6038
Fam Rose bord, 18e eeuw

Result:

2.400 EUR

Sold
Empire pendule, staande man 3588
Empire pendule, staande man

Result:

2.350 EUR

Sold
Zeer grote pendule 3509
Zeer grote pendule

Result:

2.000 EUR

Sold
Engels staande klok 3566
Engels staande klok

Result:

1.750 EUR

Sold
Bloedkoralen collier 79
Bloedkoralen collier

Result:

1.700 EUR

Sold
Schilderij, C. J. de Vogel 1014
Schilderij, C. J. de Vogel

Result:

1.700 EUR

Sold
Klok met strijdwagen 3513
Klok met strijdwagen

Result:

1.700 EUR

Sold
Chinese blauw/witte theepot met draken 6191
Chinese blauw/witte theepot met draken

Result:

1.700 EUR

Sold
Vuurvergulde pendule 3520
Vuurvergulde pendule

Result:

1.450 EUR

Sold
Gouden collier met turkoois 60
Gouden collier met turkoois

Result:

1.400 EUR

Sold
Schilderij, bijbelse voorstelling 1061
Schilderij, bijbelse voorstelling

Result:

1.400 EUR

Sold
Schilderij, H.W. Mesdag 1003
Schilderij, H.W. Mesdag

Result:

1.300 EUR

Sold
Wortelnoten kabinet 4003
Wortelnoten kabinet

Result:

1.300 EUR

Sold
Karl Wagner, stadsgezicht 1058
Karl Wagner, stadsgezicht

Result:

1.250 EUR

Sold
Tabakspot koloniaal zilver 16
Tabakspot koloniaal zilver

Result:

1.200 EUR

Sold
Zilveren fotolijst met emaille 45
Zilveren fotolijst met emaille

Result:

1.200 EUR

Sold
Gouden horloge Chopard 6
Gouden horloge Chopard

Result:

1.000 EUR

Sold
Gouden ring met briljant 61
Gouden ring met briljant

Result:

1.000 EUR

Sold
5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot 78
5-Rij bloedkoraal collier, gouden slot

Result:

1.000 EUR

Sold
Witgouden oorhanger met saffier en briljant 129
Witgouden oorhanger met saffier en briljant

Result:

1.000 EUR

Sold
Schilderij, L. Mayer 1007
Schilderij, L. Mayer

Result:

1.000 EUR