This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Ernst Baumer
Result: 1.000 EUR

Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G

Franse vuurvergulde pendule ca. 1860
Result: 950 EUR

Negentiende eeuwse bronzen vergulde pendule met figuren, Historisme, omstreeks 1860, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches. 8 Daags uurwerk met touwtjesslinger en voorzien van mooie vergulding, ...

Klaas Bernink 1978
Result: 900 EUR

Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G

Raak 185 designlamp
Result: 900 EUR

Zeldzame oude aluminium Raak designlamp nr 185, model Cantharelle 1970, Amsterdam, minimale gebruikerssporen, in goede originele staat 77x44ø Cond:G

4 Japanse borden ca. 1900
Result: 875 EUR

Vier antieke Japanse porseleinen borden met opliggend landschapsdecor, omstreeks 1900 met figuren, ø27cm. Cond:G

Grote globus op standaard
Result: 850 EUR

Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø

Arabische brief, Sultan
Result: 800 EUR

Oude Perzische brief met oiginele enveloppe, geschreven door, of aan een Sultan, ingelijst in goede staat 44x30cm

Witgouden ring met baquette en briljant
Result: 750 EUR

Witgouden ring, 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pavé gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium...

Zilveren koektrommel op onderschotel
Result: 750 EUR

Bijzonder fraai zilveren koektrommel met onderschotel, 835/000. Ronde koektrommel met scharnier, glad model versierd met een parelrand met ronde bijbehorende onderschotel, tevens versierd met parelran...

Schilderij, A. Le Comte
Result: 750 EUR

Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G

Jacob Maris, molensteen
Result: 750 EUR

Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G

Zeldzame grote lamp met beeld
Result: 750 EUR

Zeer grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling vrouw met hoorn des overvloeds vol met geld, geld in haar hand, messing lampenkap met prismenglas, in goede staat 122xø54cm.

Eikenhouten kabinet
Result: 750 EUR

Hollands eikenhouten kabinet, Barok, Louis Quinze, ca 1780 met verguld messing beslag en mooie patina. 248x185x64 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, herten
Result: 750 EUR

Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm

Poppenhuis, zilverkamer Sara Rothé
Result: 725 EUR

Kopie van de zilverkamer, poppenhuis Sara Rothe, zeer realistisch nagebouwd, en alle zilveren 925/000 delen zijn natuurgetrouw nagegoten, prachtig handwerk met spiegels, meubels, zilver, schilderijen,...

Zilveren inktset met figuren
Result: 700 EUR

Unieke zilver-verguld inktset/bureauset, 925/000, met marmeren blad. Rechthoekige set met pen- en brievenhouders op een marmerenblad met een brede bewerkte zilver-vergulde rand. Op de hoeken versierd ...

Duitse kast, Ulm
Result: 700 EUR

Duitse Neo-Renaissance Historisme Ulmer stijl kast omstreeks 1880, notenhout met essenhout, met floraal intarsia, volle zuilen met korintische capitellen, snekken en twee lades. In goede niet gerestau...

Duits halve maan tafeltje, 18e eeuw
Result: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse mahoniehouten halve maankast, met 3 lades en 2 deuren, omstreeks 1780, Louis Seize, originele sloten en benen beslag, in goede staat 86x81x46cm.

Fam Verte Mei ping vaas
Result: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met familie Verte decor, figuren en hertenkar, Mei Ping, Kang Xy, 19,5xø11cm Cond:G

Grote blauwe Wanli schotel
Result: 700 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen diepe schaal Wanli, 17e eeuws met vogels bij bamboedecor, en floraal decor 7,5x29,7ø Cond:G

5x Günther Tuzina
Result: 675 EUR

Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G

Schilderij, dorpsgezicht
Result: 675 EUR

Onduidelijk gesigneerd P.G Vertin? Hollands stadsgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 17x14cm Cond:R/G

Schilderij, van Dulmen Krumpelman
Result: 650 EUR

Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Result: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G