This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Bestoken wandregaal
Starting price 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Goudkleurige spiegel
Starting price 20 EUR

Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G

Salontafel wortelnoten
Starting price 25 EUR

Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G

Tafeltje op klauwpoten
Starting price 25 EUR

Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm

Antieke spiegel met schependecor
Starting price 25 EUR

Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G

Kak stoel
Starting price 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm

Empire salontafel
Starting price 30 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm

2 Stijlmeubels
Starting price 30 EUR

Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G

Japanse butlertray
Starting price 30 EUR

Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm

Ingelegd tafeltje
Starting price 35 EUR

Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G

Wortelnoten Queen Anne commode
Starting price 35 EUR

Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G

Bureau
Starting price 40 EUR

Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.

Ovale spiegel
Starting price 40 EUR

Antieke vergulde ovale spiegel, omstreeks 1900, 63x93cm. Cond:R/G

Spiegel, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R

Mahonie haardscherm
Starting price 40 EUR

Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.

2 Antieke beschilderde spiegels
Starting price 40 EUR

Twee langwerpige antieke spiegels met beschilderingen op glas omstreeks 1900, met rozen en vogeldecor 82x51cm Cond:G

Mahonie Engels ladenkastje
Starting price 40 EUR

Kleine antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode omstreeks 1880 met origineel beslag(lades en fronten gescheurd) Behoeft restauratie, 79x75x36cm. Cond:R

Hollands theekastje
Starting price 50 EUR

Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat

2 Mahonie stoelen
Starting price 50 EUR

Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G

Kameelhocker
Starting price 50 EUR

Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G

Kinderstoel
Starting price 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.

Antieke stoel
Starting price 50 EUR

Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G

2-Deurs kast met gebogen kap
Starting price 50 EUR

Oosterse teakhouten kast 2-deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G

Eiken naaitafel
Starting price 60 EUR

Antieke Engelse naaitafel omstreeks 1900 met Queen Anne poten(krimpnaad in blad) 73x53x37cm Cond:R/G

Rond tafeltje met messing rand
Starting price 60 EUR

Antieke Franse mahoniehouten fineer bijzettafel omstreeks 1880 met koperen omranding, pizzavormig marquetterie gelegd 60x40øcm Cond:G

Eiken kist
Starting price 60 EUR

Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm

Wandregaal met lades en deurtjes
Starting price 60 EUR

Houten wandregaal met drie lades en twee deurtjes 20e eeuw 157x28x21cm Cond:G

8-Kantige tafel op 3 poten
Starting price 60 EUR

Antieke achtkantige eikenhouten tafel met mahonieintarsia, omstreeks 1880 Gründerzeit Duitsland, lichte fineerschade 78x79x79cm. Cond:R/G

Ronde salontafel
Starting price 60 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G

2x Lederen poef
Starting price 60 EUR

Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G

Engelse spiegel met fruit
Starting price 60 EUR

Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.

Hollands Biedermeier tafeltje
Starting price 60 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.

4 Delen meubels
Starting price 60 EUR

Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.

4 Franse ijzeren tuinstoelen
Starting price 60 EUR

Vier antieke witgelakte ijzeren tuinstoelen, omstreeks 1900, 2 modellen. 82x41x54. In goede staat

Eethoek met 4 stoelen
Starting price 60 EUR

Oude mahoniehouten coulissen tafel met gebogen poten (2 bladen) en 4 stoelen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, 72x105øx205cm

Spiegel, goudkleurige lijst
Starting price 65 EUR

Oude houten goudkleurige spiegel, 2e helft 20e eeuw, facetgespelen glas 75x108cm Cond:G

Eikenhouten secretaire
Starting price 75 EUR

Massief Eikenhouten secretaire met vele panelen in landelijke stijl, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 108x90x46cm Cond:G

Kamerscherm met snijwerk
Starting price 75 EUR

Negentiende eeuws notenhouten haardscherm in Louis Seize stijl, in goede staat 100x170x30cm Cond:G

Piano
Starting price 75 EUR

Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...

Bijzettafel
Starting price 80 EUR

Iepenhouten Louis Philippe tafel omstreeks 1870, op 3spant poot, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, met geschulpt blad 74x85x64cm

Hindeloopen wieg (Roosje)
Starting price 80 EUR

Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G

Chinese houten planttafel
Starting price 85 EUR

Oude antieke Chinese houtgestoken plantentafel omstreeks 1900, met originele lak, en floraal decor, in goede staat 79cm. Cond:G

Antiek oude schildersezel
Starting price 85 EUR

Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.

2 Armstoeltjes, Lodewijk
Starting price 90 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl armleunstoelen met goede stoffering en kopergenageld, 20e eeuw. In goede staat 80x52x60cm

Beschilderde kast
Starting price 90 EUR

Zuid-Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R

2 Breistoelen
Starting price 100 EUR

Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G

Salontafel, mahonie
Starting price 100 EUR

Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G

6 Knopstoelen
Starting price 100 EUR

Zes antieke Hollandse knopstoelen met biezen zittingen, omstreeks 1900, snijwerk beukehnhout gebeitst, 4 met nieuwe zitting, 2 niet gaaf, 112x40x43cm. Cond:G