This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Lot diverse sieraden
Starting price 10 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.

2x Litho, 19e eeuw
Starting price 15 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse tekeningen , Kirkstal Abbey 1828 en EG Harrogate 1824 steendruk op papier Cond:G 21x14cm

3 Delen divers
Starting price 15 EUR

Drie delen divers antiek koperwerk 21-28cm Cond:R/G

Kavels diversen
Starting price 15 EUR

Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G

IJzeren wafelijzer
Starting price 15 EUR

Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø

Lamp
Starting price 15 EUR

Oude messing kroonluchter 5 lichts 2e helft 20e eeuw 43x47ø Cond:G

Miniatuur samovaar
Starting price 15 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G

Drie medailles/munten
Starting price 15 EUR

Drie bronzen penningen Maria Anna, Praag, Chicago 1833-1933, Duitse penning Medici 2,8-4,2ø Cond:R

W.M. Bimbam
Starting price 15 EUR

Art Deco Westminster regulateur met kwartierslag op 5 gongstaven omstreeks 1930 63cm Cond:R/G

3 Kristallen asbakken
Starting price 15 EUR

Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G

4 Glazen borden, Rastal
Starting price 15 EUR

Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.

3 Diverse vazen
Starting price 15 EUR

Drie oude keramieken vazen, polychrome West Germany, pijpvaas hutschenreuther, grote vierkante vaas ongemerkt 27-38cm Cond:G

4x Duits porselein
Starting price 15 EUR

Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

Lot diverse sieraden
Starting price 20 EUR

Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.

Zilveren set met hanger en oorstekers
Starting price 20 EUR

Set bestaande uit een collier met hanger en oorstekers, 925/000, bezet met zwarte zirconia. Fijn slangcollier met ronde hanger met zwarte zirconia en bijpassende oorknoppen. Lengte 45 cm. Totaal ca 8,...

Zilver vergulde ring met amethist
Starting price 20 EUR

Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.

2 Ringen met stenen
Starting price 20 EUR

Twee ringen, zilver en zilververguld, 925/000, met zwarte diamant en markesiet. Bolle ring zilver verguld voorzien van een greinen bewerking en in het midden voorzien van 18 kleine zwarte diamantjes, ...

K. Scheunemann
Starting price 20 EUR

K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G

Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
Starting price 20 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse infanterie prenten, iets vergeeld 34x24cm Cond:R/G

A.W. Wijkniet, Amsterdam
Starting price 20 EUR

A.W. Wijkniet, 1925, stadsgezicht Amsterdam, ets op papier 27x40cm Cond:G

Schilderij, Sören Vibery
Starting price 20 EUR

Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G

Kaart Brouwershaven
Starting price 20 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart Brouwershaven(Broversavia) Insule in Zelandia, ets op papier 23x15 Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Starting price 20 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

2 Antieke comfoors
Starting price 20 EUR

Twee antieke geëmailleerde petroleumstellen , in zeer goede staat omstreeks 1900, 20-23cm

5 Delen divers
Starting price 20 EUR

Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G

3 Messing bewerkte schotels
Starting price 20 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

5 Delen divers
Starting price 20 EUR

Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G

Diverse delen Koningshuis
Starting price 20 EUR

Lot diverse antiquarische lectures over hoofdzakelijk koningshuis 1e helft 20e eeuw 20-40cm Cond:R/G

Friese kerfsnede el
Starting price 20 EUR

Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G

Houten 5-lichts hanglamp
Starting price 20 EUR

Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G

Marmeren bureauset
Starting price 20 EUR

Antieke zwart marmeren bureau set 3 delig inktpot plus brievenhouder en stempel met koperen monturen omstreeks 1920 in goede staat 16-26cm

Opaline lampenvoet
Starting price 20 EUR

Antieke opaline glazen lampenvoet omstreeks 1900 met bloemenbeschildering 64cm Cond:G

Afrikaans masker
Starting price 20 EUR

Oud Afrikaans houtgestoken masker, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G

Bestoken wandregaal
Starting price 20 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Goudkleurige spiegel
Starting price 20 EUR

Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G

Oosters houten beeld
Starting price 20 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

3 Delen oud glas
Starting price 20 EUR

Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen

8 Glazen figuren
Starting price 20 EUR

Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G

Glazen vaas
Starting price 20 EUR

Aparte glazen vaas met luchtbellen omstreeks 1960 in goede staat 16x9ø

2 Chinese beeldjes + kannetje
Starting price 20 EUR

Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G

2 Hummels, 2087 en 239
Starting price 20 EUR

Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G

Servies 19e eeuws
Starting price 20 EUR

19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R

5 Porseleinen kommen met vogels
Starting price 20 EUR

Vijf antieke porseleinen kommen met floraal en vogel decor omstreeks 1900, drie kommen hebben chips 6x12ø Cond:R/G

6 Delen divers porselein
Starting price 20 EUR

Zes delen divers oud porselein 20e eeuw, o.a. Herend vaasje, eierdop Goebel, schaaltje Kaiser Germany, vogel Hutschenreuther, uil Andrea Japan, bordje Zwiebelmuster Meissen. 6-14cm Cond:G

Drie delen Chinees porselein
Starting price 20 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein/keramiek celadon kopje, tafelschaaltje, capucijner kom 6-11cm

Duitse keramieken vaas
Starting price 20 EUR

Oude Duitse gesigneerde keramieken vaas Seinsberg, blauw-creme-rood glazuur 27cm

Groot KPM bord
Starting price 20 EUR

Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G