This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

3 Delen divers
Starting price 15 EUR

Drie delen divers antiek koperwerk 21-28cm Cond:R/G

Kavels diversen
Starting price 15 EUR

Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G

IJzeren wafelijzer
Starting price 15 EUR

Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø

Lamp
Starting price 15 EUR

Oude messing kroonluchter 5 lichts 2e helft 20e eeuw 43x47ø Cond:G

Miniatuur samovaar
Starting price 15 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G

2 Antieke comfoors
Starting price 20 EUR

Twee antieke geëmailleerde petroleumstellen , in zeer goede staat omstreeks 1900, 20-23cm

5 Delen divers
Starting price 20 EUR

Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G

3 Messing bewerkte schotels
Starting price 20 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

5 Delen divers
Starting price 20 EUR

Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G

Diverse delen Koningshuis
Starting price 20 EUR

Lot diverse antiquarische lectures over hoofdzakelijk koningshuis 1e helft 20e eeuw 20-40cm Cond:R/G

Friese kerfsnede el
Starting price 20 EUR

Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G

Houten 5-lichts hanglamp
Starting price 20 EUR

Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G

Marmeren bureauset
Starting price 20 EUR

Antieke zwart marmeren bureau set 3 delig inktpot plus brievenhouder en stempel met koperen monturen omstreeks 1920 in goede staat 16-26cm

Opaline lampenvoet
Starting price 20 EUR

Antieke opaline glazen lampenvoet omstreeks 1900 met bloemenbeschildering 64cm Cond:G

Koperen waterreservoir + wasbak
Starting price 25 EUR

Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm

2 Bronzen wandlampen
Starting price 25 EUR

Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G

6-Delig snijwerk
Starting price 25 EUR

Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm

Barometer
Starting price 25 EUR

Oude barometer, Hollands, 2e helft 20e eeuw notenhout, 85cm Cond:G

Dienblad
Starting price 25 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.

2 Plated schalen
Starting price 30 EUR

Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G

Dienblaadje met omranding
Starting price 30 EUR

Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G

Majolica petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

Oude brandblusser
Starting price 30 EUR

Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat

Briefopener, hoorn en been
Starting price 30 EUR

Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G