This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

4 Delen Chinees porselein
Result: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein, familie roze kom met floraal decor(goed) bord met coulissen en floraal decor(gelijmd), bord met floraal decor en geschulpte rand(gelijmd), familie roze bord met kraanvoge...

Staand lampje met putti
Starting price 50 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

Messing inktstel
Starting price 175 EUR

Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G

Biedermeier weegschaal
Result: 75 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G

Chinees Fam Rose bord
Starting price 90 EUR

Achttiende eeuwse Chinees Imari bord met floraal en gouddecor, chip, 23ø Cond:R/G

Chinese gemberpot, geel
Starting price 260 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met familie Roze en floraal decor, gele glazuur 17xø13cm. in goede staat.

Zilveren klokje
Result: 135 EUR

Zilveren klokje, 925/000. Klein staand klokje met rijkelijk bewerkte zilveren buitenkant en een glad ornament aan de achterzijde. Oop pootjes, één ontbreekt. MT.: Henry Clifford Davis, Birmingham jl....

Tafeltje Moor
Result: 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten piedestal tafel met houtgesneden moor(polychromie) driespant poot en geschulpt blad, kleine beschadigingen, 93cm. Cond:G

Art Deco ring Goud
Starting price 250 EUR

Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. ca ...

3 Delig slacouvert zilver
Starting price 75 EUR

Een drie-delig slacouvert met zilveren heften. Couvert bestaande uit een kleine vork, een grote vork met bijpassende lepel, alledrie voorzien van ivoren bak, bevestigd aan een zilveren, 800/000 gecon...

Kistje met spel
Starting price 180 EUR

Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.

Majolica petroleumlamp
Starting price 30 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G

2 Zilveren naaldenkokers
Starting price 110 EUR

Twee antieke zilveren naaldenkokers, 835/000, beiden geribbeld en met een hartvormig wapenschild met schuifdop. MT.: P.Cool, Sneek ca 1840. 5-9cm ca. 22 gr. Als nieuw.

Opaline tafellamp + olielamp
Result: 50 EUR

Twee antieke lampen omstreeks 1900, 1 maal Jugendstil koperen petroleumblaker met vergulde voet en albast, opaline glazen tafellamp(geelectrificeerd) met florale beschilderingen 48-58cm Cond:G

Japanse ronde vaas
Starting price 60 EUR

Grote antieke Japans porseleinen penselenvaas met tekst en floraal decor. omstreeks 1900, 28,5x12,2 ø Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Starting price 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal decor, en gouddecor in goede staat, 23,5ø Cond:G

Zilveren spinnenwiel
Starting price 25 EUR

Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G

Gouden hanger met parel en briljant
Starting price 1.100 EUR

Sierlijke gouden hanger, 750/000 met zuidzeeparel. Ovale hanger bezet met 3 diamanten 0.025 crt. en in het midden een prachtige Zuidzee parel ø 13/14 mm. Grootte 25 mm. Nieuw. Met certificaat.

Reiskoffer met zilver en ivoor
Starting price 1.500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse gesigneerde Franse reisnecessaire door de Firma Piere Lambert Tahan: supplier of the empereur (1813-1892). Necessaire gemaakt van leer met messing, uitschuifbaar en voorzien van 2...

15 Diverse aardewerken borden
Result: 60 EUR

Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G

Hanger GG, mosagaat
Starting price 60 EUR

Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.

2 Antieke klokken
Result: 35 EUR

Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G

3-Delige zilveren zout/mosterdset
Starting price 550 EUR

Bijzonder fraaie zilveren zout/mosterdset met blauw glas, 835/000. Twee ovale zilveren houders en mosterdpot uitgevoerd in Louis XVI stijl met bloemguirlandes en ramskoppen op vier ramspoten. Alledrie...

Koraalketting
Starting price 110 EUR

Collier van bloedkoralen takjes met gouden sluiting met bloedkoraal. Lengte 60 cm, ca. 33 gr.