This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

3
Result: 7.500 EUR

Grote originele Ton Schulten, ootmarsum 1938, coulissen landschap Twente, originele omlijsting, uit particuliere inbreng, acryl op linnen 180x100 Cond:G

Chinese tegel, landschapsdecor
Result: 6.000 EUR

Zeldzame antieke Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw republikeins, familie Roze, berglandschap met rivier en Chinese tekst en signatuur. 37,5x25,2cm Cond:G

Grote porseleinen vaas
Result: 6.000 EUR

Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G

Engelse bracketklok, 6 bellen
Result: 4.350 EUR

Engelse 18e eeuwse Carrillion tafelklok (Bracket klok) met gegraveerd bronzen uurwerk (origineel spillegang). Carrillion op 6 bellen en slagwerk op grote bel. Kwartierslag en datumaanduiding, zwarte o...

Grote vaas
Result: 4.000 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G

Groot bloedkoralen collier
Result: 3.300 EUR

Bijzonder fraai bloedkoralen collier met grote koralen. Verlopend collier met tonvormige koralen, ø 8x8-21x14 mm, met enkele insluitsels. Bevestigd aan een geelgouden, 585/000 sluiting met ovaal gesle...

Zilveren dienblad
Result: 3.300 EUR

Bijzonder fraai zilveren dienblad, vermoedelijk Arabisch. In de rand gedreven met voorstellingen van o.a. mannen te paard. Het onderblad is volledig voorzien van gravures van hoogwaardigheidsbekleders...

Engelse tafelklok, 8 bellen
Result: 2.900 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Bracket klok met 8 bellen, kwartieslag, twee melodien(Westminster) met silent functie, originele zwarte kast met bronzen versieringen, in zeer goede werkende originele staa...

Gouden collier met bloedkoraalhanger
Result: 2.800 EUR

Bijzondere gouden hanger, 585/000, met uitgesneden bloedkoraal aan een gouden koordcollier, 750/000. Grote sierlijke hanger als soort lijst om een zeer fraai uitgesneden bloedkoraal met bloemmotieven....

Wortelnoten kabinet
Result: 2.500 EUR

Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm

Duitse mahoniehouten secretaire 1820
Result: 2.250 EUR

Zeldzame Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met volle Corinthische zuilen, mooie tollen, mooi binnenwerk te openen met deksel, met veel sierwerk en diverse lades, uitsc...

Perzisch aquarel
Result: 2.000 EUR

Gesigneerd Perzisch aquarel omstreeks 1900 voorstellende een vaas met lange hals en hoofd, aquarel op papier 47x25cm

Boulle console klok
Result: 2.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse Boulle console klok, met rood schildpad, en bronzen versieringen, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, grote wijzerplaat met emaille cartouches, minimale beschadigingen, Co...

Frans servies, J. Petie
Result: 2.000 EUR

Frans porseleinen 19e eeuws servies, J. Petie, met handgeschilderde decors van figuren, goud en draak, bestaande uit: melkkan, koffiekan, theekan, suikerpot, schaal en 12x kop & schotels. Minimale bes...

Zilveren olielamp
Result: 1.900 EUR

Grote imposante zilveren olielamp, Engels, zeer rijkelijk versierd met guirlandes, strikken en bladeren, voorzien van een rand ebbenhout op drie mooie klauwpoten, 27ø cm hoogte 55cm. Mt; Carrington &c...

Schilderij, Willy Martens
Result: 1.900 EUR

Willy Martens, Semarang 1856 Den Haag 1927 (groot werk) boerin bij waterput en spelende kinderen, olieverf op linnen 85x125cm Cond:G

Schilderij, Max Carlier
Result: 1.850 EUR

Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G

Schildpad klok met console en brons
Result: 1.850 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...

Gouden hanger met bloedkoraal en parels
Result: 1.800 EUR

Zeer bijzondere kapitale hanger, GG 750/000, met grote bloedkoralen en parels. Grote hanger in de vorm van een kroon met 5 grote ovale bloedkoralen, 4x ø 19x11mm en 1x ø 14x9 mm, 8 kleinere ronde bloe...

2 Albums met ca. 5,25 KG zilveren munten
Result: 1.800 EUR

Twee albums met in totaal 43 bladen met de volgende sets per blad: 10x zilveren 1 gulden (tussen 1954 - 1967), 2x nikkelen 1 gulden (1967-1968), 7x zilveren rijskdaalder (tussen 1959 - 1964) en 1x nik...

Betaaltafel, 18e eeuw
Result: 1.700 EUR

Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.

Koppel pistolen
Result: 1.600 EUR

Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G

Tafelklok, apart uurwerk
Result: 1.500 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.

Eiken schrijftafel 1890 met figuren
Result: 1.500 EUR

Zeldzame antieke eikenhouten Renaissance stijl schrijftafel, historisme omstreeks 1880, met vier volplastische houtgesneden neptunus figuren en 2 lades, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer go...