This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Yixing trekpotje, ronde pot
Result: 7.000 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot met opengewerkte decors 1e helft 20e eeuw (of ouder), gemerkt 13x18xø9cm. Cond.: G

Yixing theepotje
Result: 6.500 EUR

Origineel antiek klein Chinees Yixing theepot 18e-19e eeuw, gesigneerd en in goede staat 7,3x10x5,8cm.

Penselenpot met tekst
Result: 5.300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst. Gesigneerd en gemerkt 15,7xø19cm. Cond.: G

H.P. Koekkoek
Result: 4.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G

Vleugel
Result: 3.600 EUR

Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.

Jan Fabius
Result: 3.500 EUR

Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...

Beelden vitrinekast
Result: 2.750 EUR

Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...

Goudbaar 100 gram
Result: 2.525 EUR

Goudbaar van de Schweizerischer Bankverein, 100 gram feingold 999.9/1000.

2 Empire kandelaren
Result: 2.200 EUR

Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...

IWC horloge
Result: 2.000 EUR

Horloge GG 750/000 IWC. Zeer fraai mechanisch horloge met leren band. nr. 1363588 C89. ø 38 mm. Als nieuw

Schilderij, monogram FFH
Result: 2.000 EUR

Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G

D.P. van Lokhorst
Result: 2.000 EUR

Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G

Soldatenkamp
Result: 2.000 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G

H.J. Wijngaarden
Result: 1.800 EUR

H(Herman).J. Wijngaard (1922 - 2012), olieverf op linnen, gezicht op IJssel met boten 60x90cm. Cond.: G

Halbankje
Result: 1.750 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G

Herman Brood
Result: 1.700 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G

Aquarel, J.H. Weissenbruch
Result: 1.500 EUR

Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Result: 1.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G

Jan te Wierik, blauw
Result: 1.500 EUR

Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G

Bilbliotheek ca. 500 boeken
Result: 1.500 EUR

Complete bibliotheek bestaande uit ca. 500 boeken over techniek o.a: stoommachines, machinisten, scheepsbouw, techniek in Nederland, Construction steelships, Kunstructions Lehie, Damf + Gasturbinen, s...

Chine de commande setje
Result: 1.500 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws 9-delige Chine de Commande set: 1x theepot met rondom landschapsdecor (goed), 1x schenkkan(goed), 1x dekselpot (goed), 1x kom (beschadigd), 5x kop&schotels (2 kopjes besc...

Fam Verte vaas
Result: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen Meipeng vaas ca. 1900 Familie Verte met voorstelling van geisha's en hoogwaardigheidsbekleders in tuin met kraanvogel 34xø19cm.

Armband GG citrien
Result: 1.400 EUR

Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...

Schilderij, Hobbe Smit
Result: 1.400 EUR

Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G