This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Bronzen figurengroep van Jef Lambeaux
Starting price 2.400 EUR

Antieke bronzen figurengroep van Jef Lambeaux. 1852 - 1908. Naakte vrouw met faun. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Nam Greb, Bronzen koffer/naakte vrouw
Result: 800 EUR

Antieke Weense bronzen erotische koffer met draaimechaniek door Nam Greb. 1861 - 1936. Liggende naakte vrouw. Verguld. Circa 1900. Afmeting: 12 x 4 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen olifant
Result: 400 EUR

Antieke bronzen olifant op onyx basement. Door S. Norga. Sylvain Norga, 1892 - 1968. Afmeting: 29 x 37 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen torso op sokkel, H 144 cm.
Starting price 5.000 EUR

Zeer grote oude bronzen torso op marmeren sokkel. Naar Alexander Archipenko, Kiev 1887 - 1964. Nagietsel. Titel: Flat Torso uit 1914. Afmeting: totaal 144 cm. In goede staat.

E. Picault, Krijger
Starting price 750 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen krijger. Honor Patria. Door E. Picault. Emile Louis Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door E. Picault
Starting price 450 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door E. Picault. 1833 - 1915. Smid met grote hamer. Titel: Labor. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Denkende Romein
Result: 950 EUR

19e Eeuws antiek bronzen figuur door F. Barbediënne. 1810 - 1892. Denkende Romein. Mooie patina. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

17e Eeuwse houten Madonna met kindje Jezus, H 59 cm.
Starting price 650 EUR

Grote Zuid Europese 17e eeuws renaissance polychrome Madonna met kindje Jezus. Originele polychromie. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Houtgestoken figuur, H 23 cm.
Starting price 200 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken figuur met restpolychromie. Rus met winterkleding en mof ? Been gelijmd. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Memento mori houten schedel
Starting price 1.200 EUR

Bronzen eend van Evert den Hartog
Result: 1.600 EUR

Twee Vlaamse gaaien van brons
Result: 600 EUR

Twee antieke gesigneerde Weense koud beschilderde bronzen Vlaamse gaaien. Gemerkt: Frans Xaver Bergmann. Afmeting: 7 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Zeer grote bronzen figurengroep, Paarden met strijdwagen
Starting price 3.250 EUR

Zeer grote antieke bronzen figurengroep. Duitsland. Door Guradse Berlin. Hans Guradze. 1861 - 1922. Romeinse 3-span strijdwagen op marmeren basement. Afmeting: 35 x 61 x 37,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws kerkelijk beeld, H 137 cm.
Result: 350 EUR

Groot 18e - 19e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige met kind. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: H 137 cm.

Houtgesneden Balinees figuur, H 158 cm.
Result: 250 EUR

Groot houtgesneden Balinees figuur met traditionele klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man met pikhaak
Starting price 200 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door Delavergne. 19e Eeuw. Man met pikhaak. Getiteld 'Provocation'. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 70 cm.
Starting price 350 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Biddende vrouw in gewaad. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 38,5 cm.
Starting price 300 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Dame in gewaad zittend op sokkel, met zwart marmeren basement. Chip marmer. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Memento Mori kristalglazen schedel
Result: 1.000 EUR

Oude kristalglazen memento mori schedel. Transparant kwarts kristal. Matte oppervlakte. Afmeting: 11x15 x 9 cm. In goede staat.

J. Cardona, Boer met zeis
Starting price 400 EUR

Groot antiek bronzen figuur door J. Cardona. Jose Cardona, 1878 - 1923. Boer met zeis. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van L. Gobert
Result: 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door L. Gobert. Leon Gobert. 1869 - 1935. Satyr/satire op piedestal met naakte dame. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Houtgestoken koe door Fritz Buri
Result: 550 EUR

Antieke notenhouten gesneden koe met koebel. Gesigneerd door Fritz Buri. Circa 1920. Duitse School. Afmeting: 17 x 21 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen groep met apen
Starting price 2.800 EUR

Antieke damesbuste, 1900
Starting price 50 EUR

Antieke gesigneerde damesbuste van terracotta. Sole Mio. Door G. van Vaerenbergh. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. Chips. In redelijke staat.