This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Franse glazen vaas, H 52 cm.
Starting price 250 EUR

Grote Franse glazen pijpvaas. Gesigneerd A. Delatte Nancy. 1887 - 1953. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Drie moderne glazen vazen
Starting price 50 EUR

Drie moderne dikwandige glazen vazen. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 17 cm. In goede staat.

Royal Leerdam vaas, H 26,5 cm.
Starting price 70 EUR

Hollandse Royal Leerdam Serica bekervaas door Siem v/d Marel. 1000/34. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Lalique parfumflacon, H 16,5 cm.
Starting price 120 EUR

Oude Rene Lalique kristallen parfumflacon. Frankrijk. 'Two Anemones'. Hals beschadigd. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.

Leerdam parfumfles
Result: 120 EUR

Dikwandige Leerdam glazen parfum-stopfles. Serica, door Siem van der Marel in 2000. Oplage van vijftig exemplaren. Afmeting: H 17 x Ø 11 cm. In goede staat.

Glazen fruitschaal
Result: 50 EUR

Iriserende glazen fruitschaal in zilver/goud kleur met schubben effect. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 33 cm. In goede staat.

Drie oude glazen vazen
Result: 100 EUR

Drie oude (Cameo) glazen vazen. 20e Eeuw. 1x Gallé Tip met landschap decor. 1x Gallé Tip met floraal decor. 1x Flacon met messing montuur. Afmeting: H 13 - 17,5 cm. In goede staat.

Art Deco vaas, H 24,5 cm.
Result: 40 EUR

Antieke mondgeblazen art deco glazen vaas. Kleur: paars/groen. Circa 1920. Boven binnenrand enkele chips. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee glazen paperweights, H 17,5 cm.
Result: 60 EUR

Twee Murano-glazen paperweights. 20e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee glazen Leerdam kandelaren, H 20 cm.
Starting price 80 EUR

Twee Hollandse Leerdam glazen kaarskandelaren. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee glazen Leerdam vazen
Starting price 60 EUR

Twee Leerdam glazen vazen. Holland. 20e Eeuw. 1x H.J. Verneij, kwalvormige vaas, 1957. 1x Siem van de Marel, 1944 - ,Essilor karaf. Afmeting: H 11 - 30,5 cm. In goede staat.

Boheemse blauwe vaas, H 54 cm.
Result: 50 EUR

Zeer grote Boheemse blauw kristallen vaas. Facet geslepen, met floraal decor. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Karaf + likeurglazen
Starting price 60 EUR

Art Deco glazen karaf met vier likeurglazen. Dunwanding. In de stijl van Copier. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 6 - 24,5 cm. In goede staat.

Lot antiek kristal
Starting price 60 EUR

Lot antiek kristal. Bestaande uit: Menage-set (één reparatie), en vijf biedermeier schaaltjes. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen panter
Starting price 150 EUR

Grote glazen panter. Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 49 x 15 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen, H 31 - 40 cm.
Result: 40 EUR

Twee grote glazen vazen. 20e Eeuw. 1x Dunwandige paarse vaas in de stijl van Leerdam. 1x Dikwandige jugendstil stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 31 - 40 cm. In goede staat.

2x Antiek glaswerk
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek glaswerk. 1x Mondgeblazen vaas met noppen. 1x 19e Eeuwse groenglazen karaf met tinnen stop + cognac schild. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Glazen sculptuur, H 40 cm.
Result: 60 EUR

Glazen dekseldoos + vaasje
Result: 130 EUR

Twee delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. 1x Dekseldoos, Fachschule Stein Schönau. 1x Vaasje/inktpot met goud decor. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.

Vier delen oud glaswerk
Result: 110 EUR

Vier delen oud mondgeblazen glaswerk. Bestaande uit: drie Roemer wijnglazen met noppen + één karaf met noppen. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In goede staat.

Iriserende vaas, H 22 xm.
Starting price 200 EUR

Jugendstil glazen vaas. Bohemen. Circa 1900. Roze van kleur en licht iriserend helder glas + groen. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Boheemse jugendstil vaas, H 14,5 cm.
Starting price 140 EUR

Antieke Boheemse jugendstil vaas. Circa 1900. Parelkleurig met raster iriserend. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Lot karaffen (5x)
Result: 40 EUR

Vijf diverse oude + antieke glazen karaffen met stoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 35 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas, 1930
Result: 45 EUR