This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Oud Perzisch kleed, 228 x 141 cm.
Result: 2.750 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Result: 2.750 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Randglazuur schade. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Result: 2.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse apothekerspot, H 25,5 x Ø 19 cm.
Result: 2.500 EUR

Grote renaissance Fayence apothekerspot met vrouw in landschap decor. Circa 1650 - 1700. Italië. Enkele randschades. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen
Result: 2.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met druivenranken decor. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 18 cm.
Result: 2.500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met rondom musicerende figuren decor + zes tekens bodemmerk. Kom is in de 19e eeuw gekramd. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.
Result: 2.250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen cups. Familie Rose met kippen/figuur/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,2 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 19 cm.
Result: 2.250 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met figuren in tuin decor + hardhouten deksel. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes
Result: 2.000 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes. Divers. 1x Floraal + bodemmerk, chips/haarlijn. 1x kasteel/figuren/rivierlandschap + bodemmerk, goed. 1x Geisha decor + vier tekens bodemmerk. Afmet...

Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.
Result: 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Noir dekselpot met floraal decor + zware vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 40 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese deksel-terrine met onderschotel
Result: 2.000 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen deksel-terrine met onderschotel. Queng Lung met landschap/pagodes/figuren decor. Afmeting: 26 x 38 x 30 cm. In goede staat.

Stel zeldzame Chinese Kang Xi vazen, H 26,5 cm.
Result: 2.000 EUR

Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met oren, ringen en bodemmerk. Met een decor van geisha's/bloempotten. Bovenhals professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 26,5 cm. In ...

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm.
Result: 2.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat...

Twee 17e - 18e Eeuwse Albarello's, H 22 x Ø 12 cm.
Result: 1.900 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Albarello's. Fayence. Met Latijnse teksten. Italië. Glazuurschade, craquelé. Afmeting: H 22 x Ø 12 cm. In goede staat.

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.
Result: 1.900 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.

Kapitale Imari schotel Ø 63,5 cm.
Result: 1.800 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari schotel met draken/figuren/paradijsvogel/sprinkhaan/goud decor et cetera. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: Ø 63,5 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse Bracket klok, H 42 cm.
Result: 1.700 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse bracketklok met negen bellen carillon. Silent functie + één melodie. Grote bronzen gegraveerde bracket, snek uurwerk, uurslag op grotere bel, vergulde bronzen ornamenten. ...

Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,
Result: 1.700 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen als olielampen. Met landschap/vissen en tuin decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
Result: 1.700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom. Kang Xi. Rijstkom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.

Aparte Chinese vaas, H 35,5 cm.
Result: 1.700 EUR

19e Eeuwse aparte Chinees porseleinen vaas met groen glazuur.Tuin/vogel/kylin koppen decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Result: 1.700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met floraal/draak/feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 26 x Ø 22 cm.
Result: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas met draken decor, H 52 x Ø 36 cm.
Result: 1.700 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Hals beschadigd. Afmeting: H 52 x Ø 36 cm. In matige staat.

Twee zilveren kandelaren
Result: 1.600 EUR

Twee fraai zilveren kandelaren, 950/000, op console 4 Lichts kandelaren op een driehoekig gecontourneerde voet voorzien van een getorste rand met bewerking en 3 bokkepoten met ramskoppen als zuil. De ...