This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

54. Oktoberveiling

AD-

Auction on Thursday, October 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Paul Dom, Strandterras met figuren en kiosk
Result: 3.750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Strandterras met ondergaande zon, figuren en kiosk 't Vrije Volk . Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 82 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Result: 350 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Herkomst atelier Eef de Weerd, Kerk (expressief)
Result: 300 EUR

Herkomst atelier Eef de Weerd. 1926 - 1989. Kerk (expressief). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Paul Dom, Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees
Result: 1.100 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs, Champs Elysees met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer
Result: 325 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met fruit en Roemer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Paul Dom, Twee meisjes in interieur
Result: 1.300 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Twee meisjes in interieur met kinderboek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 98 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract/figuratief
Result: 600 EUR

Eef de Weerd. Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1986. Abstract/figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Titel: Kaartspelers. Afmeting: H 152 x B 110 cm. In goede staat.

Jan van der Zee, Landschap met landarbeider
Result: 170 EUR

Jan van der Zee. 1898 - 1988. Signatuur rechts onder. Landschap met landarbeider. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 48 cm. In goede staat.

P. Landkroon, Hollands havengezicht
Result: 850 EUR

Petrus Landkroon. 1907 - 1997. Hollands havengezicht in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 63 cm. In goede staat.

Atelier Paul Dom, Twee koetsen in Parijs
Result: 400 EUR

Atelier Paul Dom. 1885 - 1978. Herkomst nalatenschap familie Dom. Koetsen in Parijs met wachtende koetsiers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 80 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap Frankrijk
Result: 120 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap Frankrijk. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.

Herkomst atelier Jan v.d. Leest, Wandelaar in bos.
Result: 190 EUR

Herkomst atelier Jan v.d. Leest. Wandelaar in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 53 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kastanjes
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kastanjes. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Karen Ray, Interieur met tafel en porselein
Result: 140 EUR

Karen Ray. Engelse School. 1928 - . Interieur met tafel en porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: H 77 x 60 cm. In goede staat.

W. Lorenz, Reeëen in landschap
Result: 650 EUR

Willy Lorenz. Duitse School. 1901 - 1981. Reeën in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.

Paul Dom, Meisje met pop
Result: 750 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Handwerkend meisje met pop in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 72 cm. In goede staat.

Nico Baak, Twentse boerderij
Result: 90 EUR

Nico Baak. 1892 -1961. Twenste boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 41,5 x B 49 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Man met alpino muts + Naakt
Result: 110 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Naakt + Man met alpino muts. Houtskool op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. + H 64 x B 48 cm. In goede staat.

van Noort, Zomers strandgezicht Zandvoort
Result: 325 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Result: 150 EUR

Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Boer op zandpad
Result: 80 EUR

Gerard Krol, 1914. 1882 - 1950. Boer op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

M. Hekkink, Vaas met roze rozen
Result: 70 EUR

M. Hekkink. 20e Eeuw. Vaas met roze rozen. Olieverf op linnen. Afmeting:H 60 x B 50 cm. In goede staat.

J. Schijvens, Boerderij met koeien en knotwilg
Result: 100 EUR

J. Schijvens. 20e Eeuw. Boerderij met koeien en knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vossenjacht
Result: 110 EUR

Ongesigneerd. Engelse School. 20e Eeuw. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.