This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Frans bronzen figuur, Man met vaandel
Result: 800 EUR

Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Clodion
Starting price 2.000 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H. Muller
Result: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1900
Result: 375 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht geplaatst op marmeren basement. Meisje met hoed en stok. Gesigneerd Georges Omertha. 1895 - 1925. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Antiek Weens bronzen figuur, 1900
Starting price 425 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Zandstenen beeldhouwwerk
Starting price 500 EUR

19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Charles Cumberworth
Starting price 750 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame
Starting price 275 EUR

Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon
Result: 650 EUR

Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Neushoorn
Result: 850 EUR

Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.

Gesigneerd bronzen edelhert
Result: 300 EUR

Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Japanse kinderen
Starting price 1.600 EUR

Gesigneerde grote antieke Japanse bronzen figurengroep. Spelende kinderen. Op houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 32 x 60 x 34 cm. In zeer goede staat.

Bronzen buste (Messerschmidt)
Starting price 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel. Messerschmidt. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Bronzen buste (Messerschmidt)
Result: 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Twee religieuze beelden
Result: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse eikenhouten religieuze beelden. Minimale beschadiging sokkels. Afmeting: H 65 - 66 cm. In goede staat.

Houten Maria beeld
Result: 225 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Vermoedelijk België of Frankrijk. Mooie patina. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Antiek Japans bronzen figuur, 1880
Starting price 150 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Circa 1880. Kraanvogel met waterlelie. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, E. Picault
Starting price 2.250 EUR

Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame met Amor
Starting price 1.350 EUR

19e Eeuws gesigneerd bronzen figuur. Naakte dame met Amor. Door T.H. Baeumer Fecit. 1891. 1836 - 1898. Dame knipt Amor vleugels af. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bronzen fazant
Result: 160 EUR

Bronzen fazant. Koud beschilderd. Gesigneerd Matgrab. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 6 cm. In goede staat.

Figurengroep van gips
Starting price 125 EUR

Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met ivoor
Result: 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen kraanvogel
Starting price 150 EUR

Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.