This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Monogram P.M. 1933
Starting price 40 EUR

Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen
Starting price 40 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Starting price 50 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.

Jan van Goethem, Abstract
Starting price 50 EUR

Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut
Starting price 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

Charles van Eijck, Damesportret
Starting price 60 EUR

Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

Boelsma?, Haven
Starting price 60 EUR

Boelsma? Circa 1930 - 1950. Haven abstract. Noord Holland. Houtsnede op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergdorp
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

Piet Hanja, Hollands landschap
Starting price 70 EUR

Piet Hanja, 1922. 1902 - 1982. Hollands landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier
Starting price 80 EUR

Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

W.J. Rangé, Schelpenvissers
Starting price 80 EUR

W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Starting price 80 EUR

C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,

Herman Moerkerk, Zittende elegante vrouw
Starting price 80 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Zittende elegante vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

2x Handingekleurde gravures
Starting price 80 EUR

Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...

Anton Funke, Vaas met rozen
Starting price 90 EUR

Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Pieter Scheen Lexicon
Starting price 90 EUR

Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.

Achter-glas-schilderij, Indiase bruid
Starting price 100 EUR

Indiase achter-glasschildering. Indiase bruid. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Bloemstilleven
Starting price 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan
Starting price 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oosterse naakte dame
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Oosterse naakte dame. Afmeting: H 65 x B 43 cm. In goede staat.

Reinder Jan Visscher, Heide gezicht
Starting price 100 EUR

Reinder Jan Visser. 1904 - 1973. Heide gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 78 cm. In goede staat.

Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug
Starting price 100 EUR

Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.