This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Koperen kraantjeskan
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse koperen kraantjeskan met kolenbak, klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Breistoel
Result: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Gouden dameshorloge met rekband
Result: 50 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met rekband. Klein ovaal gouden horlogekastje. Mechanisch. gemerkt Monte. Voorzien van een double rekband. 14x16mm. Totaal gewicht horloge 16,2 gram

3 Zilveren lepels
Result: 50 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, met 2 sauslepels, één met filetrand en één met waaiersteel en een theeduim met filetrand. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl,:K:1920. 8,5-16cm. totaal ca 127 g...

Japanse cloisonné schaal
Result: 50 EUR

Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Hocker
Result: 50 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke lakwerk pennendoos
Result: 50 EUR

19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch kerstbord, 1978
Result: 45 EUR

Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Duitse of Franse verdeelschaal, 1900
Result: 45 EUR

Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Result: 45 EUR

Zilveren schaal, 833/000, gezaagd rond gecontourneerd model op ronde voet ,met pompoen- en floraal decor. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. jl.:a:1935 Restaureerd langs de rand. ø15x3cm. ca 105...

Breistoel
Result: 45 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Result: 45 EUR

Lot sieraden met twee zilveren grote ovale hangers, waarvan één met collier, een armband met granaat en een collier uit granaatkralen. In goede staat.

Lot zilveren horloges 3x
Result: 45 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...

Set presse papier
Result: 45 EUR

Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.

Facet geslepen spiegel
Result: 45 EUR

Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.

Eiken bordenrek
Result: 45 EUR

19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.

Eikenhouten borden wandrek
Result: 45 EUR

19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke barometer
Result: 45 EUR

Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.

E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit
Result: 45 EUR

E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Gebedenboek met zilverwerk
Result: 45 EUR

Hollands gebedenboek. 19e Eeuw. 'Heer gij zijt de ondersteuning mijns ouderdans'. Uitgave Mosmans Den Bosch. Grote letter uitgave. Met zilveren klamp met evangelisten. Afmeting: 15 x 10 x 4 cm. In goe...

Lot kristal (13x)
Result: 45 EUR

Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
Result: 45 EUR

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.

6x Petrus Regout kommen, 1890
Result: 45 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje uit Enschede, (vis)
Result: 45 EUR

Porseleinen vis. Gemerkt Enschede Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.