This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Houten figuur, Vrouw
Starting price 40 EUR

Zuid-Duits houtgestoken figuur. Vrouw met mand. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse borstbeelden
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

2x Metalen figuren
Starting price 50 EUR

Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard
Starting price 60 EUR

Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Antieke asbak, 1920
Starting price 60 EUR

Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met boek
Starting price 70 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met telefoon
Starting price 70 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Coromandelhouten tijger
Starting price 80 EUR

Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Fazant op marmeren basement
Starting price 90 EUR

Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.

Gesneden Heilig figuur
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen
Starting price 100 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Kawitzowski?. Jongen op klompen. Chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Terracotta figuur, Naakte dame
Starting price 100 EUR

Terracotta figuur. 20e Eeuw. Dikke naakte vrouw. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Starting price 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Melkmeisje. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Houtgesneden beer op rotsblok
Starting price 120 EUR

Oude houtgesneden beer op rotsblok. Met monogram H.S. en '44. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Vergulde bronzen bok, 1910
Starting price 120 EUR

Antiek vergulde bronzen bok op zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: 9 x 8,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Twee ovale plaquettes met portretten
Starting price 150 EUR

Twee 19e eeuwse ovale terracotta plaquettes. Holland. 1x Portret van heer, C. van Dongen, chips. 1x Portret van dame, chips. Afmeting: 28 x 24 x 3 cm. In redelijke staat.

Antiek bronzen figuur met spiegel, 1900
Starting price 150 EUR

Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Starting price 175 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Limpromtu a Versaille. Afmeting: 22,5 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Venus van Milo
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse bronzen Venus van Milo op rood marmeren basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

G. Bailly, Meisje met pet
Starting price 340 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Marmeren inktstel 'Pierrot', 1920
Starting price 350 EUR

Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Starting price 375 EUR

Art Deco-stijl bronzen plated en vergulde sculptuur op onyx basement. Titel: Cosaco Bello Zar Russia 1870. Zwaard lemet los erbij. Nr. 21/200. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 14 cm. In redel...

Antiek snijwerk, 1930
Starting price 400 EUR

Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen teckel
Starting price 450 EUR

Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.