This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

47. Januariveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

5x Imari kop en schotels
Result: 60 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Yixing potjes
Result: 50 EUR

Twee gemerkte Chinese Yixing theepotjes. Eén chip binnenrand deksel. Afmeting: Ø 6 - Ø 8,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 16 cm.
Result: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en coulissen/kraanvogel/tekst decor. Met goudrand. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Result: 50 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kopje met chicken decor + bodemmerk. Schaaltje met chicken decor + bodemmerk. Kopje met floraal decor + bodemmerk. Twee kopjes met zotjes decor + bodemmerk...

6x Chinese miniatuur vaasjes
Result: 50 EUR

Zes Chinese Sang de Boeuff miniatuur vazen in cassette. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

6x Chinese objecten
Result: 50 EUR

Zes Chinese natuurstenen/jade objecten. Divers. Drie maal amulet, twee plaquettes, één figuur. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Grote Japanse sierschotel Ø 47 cm.
Result: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 50 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Familie Noir dekselvaas. Eén Capucijne kom met zes schalen. Eén kom met landschap decor. En drie koppen. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal Ø 28 cm.
Result: 50 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met krijger decor. Afmeting: 33 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Result: 50 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Result: 50 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Amsterdams Bont kom, chip/haarlijn. Capucijne kom, goed. Blauw-witte pot, haarscheur. Imari cup, haarscheur. Amsterdams Bont cup, haarscheur. Afmeting: Ø 7...

Chinese standaard met medaillon
Result: 50 EUR

Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

7x Borden met Lang Lijs decor
Result: 50 EUR

Zeven antieke porseleinen borden met Lange Lijs decor. Gemerkt F. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 20 - 27 cm. In goede staat.

Japanse Imari tafelschaal
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.

2 Japanse dekselvazen
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen dekselvazen. Gegraveerd. Floraal decor. Afmeting: 14,4 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselpotten
Result: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.

Hocker
Result: 50 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné schaal
Result: 50 EUR

Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Quan Yin
Result: 50 EUR

Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode
Result: 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse miniatuur commode van hardhout met messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
Result: 45 EUR

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Antieke liggende boeddha
Result: 35 EUR

Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.

4x Chinees/Japans porselein
Result: 35 EUR

Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...

2x Chinese spekstenen stempels
Result: 35 EUR

Twee grote Chinese spekstenen gesneden stempels met figuren + Foo honden. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.