This website uses cookies

47. Januariveiling 2021

Auction on Thursday, January 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Moderne kunst paspop 2000
Moderne kunst paspop

Result:

2.250 EUR

Sold
2 Cassolettes met kandelaar 2001
2 Cassolettes met kandelaar

Result:

300 EUR

Sold
Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

Result:

900 EUR

Sold
Duits draaiorgel 2003
Duits draaiorgel

Result:

1.100 EUR

Sold
Houten draaiorgel + speelrollen 2004
Houten draaiorgel + speelrollen

Result:

600 EUR

Sold
Design lamp Gino Sarfatti 2005
Design lamp Gino Sarfatti

Result:

7.000 EUR

Sold
Men koets 2006
Men koets

Result:

600 EUR

Sold
Antieke globe 2007
Antieke globe

Result:

850 EUR

Sold
Empire lamp 2008
Empire lamp

Result:

500 EUR

Sold
Kristallen vaas met vergulding 2009
Kristallen vaas met vergulding

Result:

150 EUR

Sold
Twee vergulde kandelaren met putti's 2010
Twee vergulde kandelaren met putti's

Result:

350 EUR

Sold
Antieke polyphon speeldoos, 1900 2011
Antieke polyphon speeldoos, 1900

Result:

350 EUR

2 Kandelaren met putti, 1870 2012
2 Kandelaren met putti, 1870
Starting price 350 EUR
Sold
19e Eeuws sier snijwerkstuk 2013
19e Eeuws sier snijwerkstuk

Result:

200 EUR

18e Eeuwse kist met beslag 2014
18e Eeuwse kist met beslag
Starting price 250 EUR
Sold
Koperen samovaar, 1820 2015
Koperen samovaar, 1820

Result:

250 EUR

Sold
Vier Hoedendozen 2016
Vier Hoedendozen

Result:

200 EUR

Theekist, 18e eeuw 2017
Theekist, 18e eeuw
Starting price 80 EUR
Sold
Aristocrat Kingsway gokkast 2018
Aristocrat Kingsway gokkast

Result:

275 EUR

Sold
2x Bronzen kandelaren 2019
2x Bronzen kandelaren

Result:

450 EUR

Sold
Antiek vergulde bronzen lakstempel 2020
Antiek vergulde bronzen lakstempel

Result:

140 EUR

Antiek Majolica 2021
Antiek Majolica
Starting price 130 EUR
Sold
Spekstenen figuur + rapport 2022
Spekstenen figuur + rapport

Result:

300 EUR

3x Vijzels 2023
3x Vijzels
Starting price 400 EUR